Stamboom Van Wees » Jacob Wilhelmus van Wees (1913-)

Persoonlijke gegevens Jacob Wilhelmus van Wees 


Gezin van Jacob Wilhelmus van Wees

Hij is getrouwd met Arnolda Theodora Hillenbrink.

Zij zijn getrouwd op 24 mei 1944 te Amsterdam, hij was toen 31 jaar oud.Bron 2

Het echtpaar is gescheiden 28 augustus 1974 te Amsterdam.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacob Wilhelmus van Wees?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jacob Wilhelmus van Wees

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jacob Wilhelmus van Wees

Jacob Wilhelmus van Wees
1913-????

1944

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Jacob Wilhelmus van Wees



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Stadsarchief A'dam Sloten, geb. 1913, aktenr. 137
    2. (Niet openbaar)
    3. militieregister
    4. Archiefkaart vader

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 3 mei 1913 lag tussen 6,1 °C en 15,9 °C en was gemiddeld 10,2 °C. Er was 0,5 mm neerslag. Er was 6,0 uur zonneschijn (40%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
      • 18 februari » Pedro Lascuráin is gedurende minder dan een uur president van Mexico.
      • 15 april » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub Independiente Medellín.
      • 23 augustus » In Kopenhagen wordt het beeld van de kleine zeemeermin onthuld, gemaakt door de beeldhouwer Edward Eriksen (1876-1959).
      • 4 september » Huwelijk van ex-koning Emanuel II van Portugal en prinses Augusta Victoria van Hohenzollern-Sigmaringen in Sigmaringen.
      • 9 september » Tijdens onweer komt een zeppelin in de Noordzee terecht, 14 bemanningsleden komen om. Dit is het eerste dodelijke ongeval met een zeppelin.
      • 25 oktober » Oprichting van het bisdom Rijsel in Frankrijk, afgesplitst van het aartsbisdom Kamerijk.
    • De temperatuur op 24 mei 1944 lag tussen 2,4 °C en 16,6 °C en was gemiddeld 11,1 °C. Er was 11,7 uur zonneschijn (73%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1944: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
      • 9 maart » De door de Duitsers bezette Estische hoofdstad Tallinn raakt door een Sovjetbombardement zwaar beschadigd. Er vallen ca. 600 doden.
      • 10 juni » In het Franse dorp Oradour-sur-Glane worden bijna alle inwoners (642) afgeslacht door het eerste regiment 'Der Führer' van de 2. SS-Panzer-Division Das Reich.
      • 15 augustus » Operatie Dragoon: de Geallieerden vallen Zuid-Frankrijk aan.
      • 29 september » Sovjet-troepen trekken Joegoslavië binnen.
      • 7 oktober » de eerste raketaanval op België: om 22u sloeg een V-2-bom in op Brasschaat, een gemeente ten noordoosten van Antwerpen.
      • 31 december » Tweede Wereldoorlog: Hongarije verklaart Duitsland de oorlog.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Wees

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Wees.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Wees.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Wees (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Van Wees is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Ruud van Wees, "Stamboom Van Wees", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-wees/I470.php : benaderd 26 februari 2026), "Jacob Wilhelmus van Wees (1913-)".