Stamboom Van Wees » Johanna Maria Burger (1894-????)

Persoonlijke gegevens Johanna Maria Burger 


Gezin van Johanna Maria Burger

Zij is getrouwd met Johannes Gerardus Bieshaar.

Zij zijn getrouwd op 16 oktober 1919 te Amsterdam, zij was toen 25 jaar oud.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Maria Burger?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Rotterdam, geb. 1894-01, pag. 1706-1866, akte 1624
  2. Stadsarchief A'dam, huw. 1919, reg.31 folio 48

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 18 maart 1894 lag rond de 4,6 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 80%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1894: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 14 april » Thomas Edison geeft een demonstratie met de kinetoscoop, een soort voorloper van de filmprojector.
    • 6 juni » Oprichting van de Duitse voetbalclub Karlsruher SC.
    • 23 juni » Het Internationaal Olympisch Comité wordt opgericht in de Sorbonne in Parijs, op initiatief van baron Pierre de Coubertin.
    • 24 juni » Het IOC besluit elke vier jaar Olympische Spelen te organiseren.
    • 4 juli » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC La Chaux-de-Fonds.
    • 16 november » De Turken vermoorden zesduizend Armeniërs in Koerdistan


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Burger

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Burger.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Burger.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Burger (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Van Wees is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ruud van Wees, "Stamboom Van Wees", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-wees/I3659.php : benaderd 13 januari 2026), "Johanna Maria Burger (1894-????)".