Stamboom Van Vugt » Johanna Maria Fleuren (1917-2007)

Persoonlijke gegevens Johanna Maria Fleuren 

  • Zij is geboren op 27 mei 1917 in Wijchen, Nederland.
  • Zij is overleden op 17 augustus 2007 in Wijchen, Nederland, zij was toen 90 jaar oud.
    Condoleanceberichten
    Op 20 augustus 2007 geplaatst door: Natasja

    Dag oma de Wildt,

    Even binnen lopen,
    dat kan niet meer.
    Even naast je zitten,
    dat kan niet meer.
    Alles is weg,
    maar in ons hart leef je voort.
    In ons hoofd,
    daar horen we je nog.
    Als we onze ogen sluiten,
    dan zien we je nog zittend in je stoel.
    Fijn vond je het als we kwamen,
    maar vooral geweldig als je stijn en iris zag.
    Oma wij kwamen ook graag bij jouw.
    We zullen je missen.
    Dag oma.

    Patrick, Natasja
    Stijn en Iris.
  • Een kind van Franciscus Adrianus Fleuren en Anna Maria Rossen
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 2 augustus 2011.

Gezin van Johanna Maria Fleuren

Zij is getrouwd met Johannes Theodorus de Wildt.

Zij zijn getrouwd op 29 januari 1937 te Wijchen, Nederland, zij was toen 19 jaar oud.

RIN MH:F4292
_UID 2A6F9FCB-C8F6-43A1-9CC3-7EBDF0EBAAC3
_UPD 13 SEP 2009 17:47:29 GMT+1

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)


Notities over Johanna Maria Fleuren

_UID 7BEEC993-2B95-44E1-BC59-86A5F023A925
_UPD 13 SEP 2009 17:46:07 GMT+1
SURN Fleuren

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Maria Fleuren?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Maria Fleuren

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Maria Fleuren


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 27 mei 1917 lag tussen 10,4 °C en 25,1 °C en was gemiddeld 18,7 °C. Er was 14,1 uur zonneschijn (87%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
      • 13 februari » De Nederlandse danseres Margaretha Geertruida Zelle, beter bekend als Mata Hari, wordt in Parijs op verdenking van spionage aangehouden. Daar wordt ze ter dood veroordeeld op 25 juni van hetzelfde jaar.
      • 9 april » Canadezen veroveren Vimy Ridge tijdens een offensief bij Arras.
      • 1 mei » Oprichting van de Congregatie voor de Oosterse Kerken van de Romeinse Curie door paus Benedictus XV.
      • 4 juni » De eerste Pulitzerprijs wordt uitgereikt.
      • 12 juli » Troonsafstand van koning Constantijn I van Griekenland.
      • 15 december » Matrozen van de Z 8 organiseren uit ontevredenheid over de slechte kwaliteit van het brood een eigen voedselactie. Hierbij wordt bij de aanleverende bakkerij het bedorven brood onder druk omgeruild.
    • De temperatuur op 29 januari 1937 lag tussen -8,0 °C en -5,6 °C en was gemiddeld -7,0 °C. Er was 1,9 uur zonneschijn (21%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1937: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
      • 17 mei » In Solna wordt het Råsunda Stadion geopend.
      • 8 juni » Wereldpremière van de Carmina Burana van Carl Orff in de Alte Oper in Frankfurt am Main.
      • 14 juli » Oprichting Hockeyclub 's-Hertogenbosch.
      • 12 november » Japanse troepen bezetten Shanghai.
      • 29 november » Prins Bernhard botst te Diemen met 160 kilometer per uur op een vrachtwagen. Hij raakt zwaargewond.
      • 21 december » De eerste versie van het plan voor Fall Grün wordt door de Duitse militairen afgeleverd.
    • De temperatuur op 17 augustus 2007 lag tussen 11,1 °C en 19,4 °C en was gemiddeld 14,5 °C. Er was 4,5 mm neerslag gedurende 3,1 uur. Er was 5,7 uur zonneschijn (39%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2007: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
      • 15 maart » De Nederlandse schaatser Casper Helling vestigt het werelduurrecord op de schaats in Salt Lake City: in één uur tijd schaatst hij 41969,1 m.
      • 19 mei » VfB Stuttgart wordt kampioen van Duitsland, net voor FC Schalke 04.
      • 20 mei » De hockeydames van Den Bosch worden voor de tiende keer op rij landskampioen. Bij de mannen prolongeert HC Bloemendaal de titel en worden voor de elfde keer in hun bestaan landskampioen.
      • 1 juni » RTL zendt sinds vandaag alle programma's uit in breedbeeld.
      • 11 november » Door een zeer zware storm breekt de Russische olietanker Volgoneft-139 in de buurt van de Russische havenstad Port Kavkaz doormidden en stroomt er zo'n 2000 ton stookolie in de Zwarte Zee. Ook 19 andere schepen lijden schipbreuk, waardoor er nog meer olie alsook zwavel in de zee terechtkomt. De olieramp dreigt zich via de Straat van Kertsj naar de Zee van Azov uit te breiden.
      • 22 december » Het attractiepark Walt Disney Studios Park opent de attractie The Twilight Zone Tower of Terror.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Fleuren

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Fleuren.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Fleuren.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Fleuren (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Van Vugt is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Maikel van Vugt, "Stamboom Van Vugt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-vugt/I6776.php : benaderd 5 februari 2026), "Johanna Maria Fleuren (1917-2007)".