Stamboom Van Vugt » Franciscus Fleuren (1916-1991)

Persoonlijke gegevens Franciscus Fleuren 


Gezin van Franciscus Fleuren

Hij is getrouwd met Johanna Maria Gijsbers.

Zij zijn getrouwd op 6 mei 1942 te Batenburg, hij was toen 26 jaar oud.

RIN MH:F3833
_UID EAB2676D-6E4D-4484-95F9-1F7BF0BABA92
_UPD 02 JUL 2009 23:17:08 GMT+1

Notities over Franciscus Fleuren

_UID 0D1A4FB5-4491-4C27-9E14-C6223BF500E3
_UPD 02 JUL 2009 23:15:52 GMT+1
SURN Fleuren

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Franciscus Fleuren?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Franciscus Fleuren

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Franciscus Fleuren

Franciscus Fleuren
1916-1991

1942

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 31 maart 1916 lag tussen 1,1 °C en 12,4 °C en was gemiddeld 5,8 °C. Er was 3,2 uur zonneschijn (25%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
      • 13 januari » Door een zware storm breekt de Zuiderzeedijk op drie plaatsen door.
      • 27 juni » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club de Deportes Green Cross.
      • 19 juli » De Slag bij Fromelles vindt plaats (ook nog op 20 juli). In de Australische geschiedenisboeken staat deze slag vermeld als "de bloedigste 24 uren van Australië". Meer dan 5500 Australiërs komen om in de strijd tegen de Duitsers, die gestationeerd zijn nabij Fromelles.
      • 20 juli » De Slag bij Fromelles vond plaats op 19 en 20 juli. In de Australische geschiedenis staat de slag geboekt als de bloedigste 24 uren van Australië. Meer dan 5500 Australiërs kwamen om in de strijd tegen de Duitsers, die gestationeerd waren nabij Fromelles.
      • 8 september » Begin van de Slag bij Tabora.
      • 19 september » De Force Publique onder Charles Tombeur verslaat het leger van Duits-Oost-Afrika in de Slag bij Tabora.
    • De temperatuur op 6 mei 1942 lag tussen 4,7 °C en 18,7 °C en was gemiddeld 12,4 °C. Er was 12,0 uur zonneschijn (79%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1942: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,0 miljoen inwoners.
      • 2 januari » Manilla, de hoofdstad van de Filipijnen, wordt door Japan bezet.
      • 24 maart » Oprichting van de Boliviaanse voetbalclub Nacional Potosí.
      • 3 april » Tweede Wereldoorlog: Japanse troepen vallen Amerikaanse en Filipijnse troepen aan te Bataan.
      • 3 mei » In concentratiekamp Sachsenhausen worden 72 Nederlanders geëxecuteerd. Het merendeel was lid van de Ordedienst.
      • 9 juli » 9 leden van de verzetsgroep De Oranjewacht, samen met de groep Geuzen van Bernard IJzerdraat uit Schiedam de eerste Nederlandse verzetsgroep worden gefusilleerd door de Duitsers in Fort bij Rijnauwen bij Bunnik. Onder de doden is de oprichter van de groep, Piet Hoefsloot.
      • 26 november » Première van de film Casablanca in New York.
    • De temperatuur op 13 oktober 1991 lag tussen 10,8 °C en 13,9 °C en was gemiddeld 12,6 °C. Er was 0,9 mm neerslag gedurende 2,8 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1991: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,0 miljoen inwoners.
      • 2 maart » De Kroatische politie bestormt de voornamelijk door Serviërs bewoonde stad Pakrac nadat deze had besloten zich aan te sluiten bij de door Serviërs gedomineerde Krajina-regio in Kroatië.
      • 15 maart » De voormalige bezettingsmachten in Duitsland (de Verenigde Staten, Rusland - voorheen de Sovjet-Unie -, het Verenigd Koninkrijk en Frankrijk) doen officieel afstand van hun rechten erop.
      • 15 mei » De republiek Servië en haar bondgenoten blokkeren de verkiezing van de Kroaat Stjepan Mesić tot president van Joegoslavië, waardoor het collectieve presidentschap, het hoogste staatsorgaan, wordt verlamd.
      • 28 juni » Paus Johannes Paulus II creëert 22 nieuwe kardinalen, onder wie de Australische oud-nuntius in Nederland Edward Idris Cassidy.
      • 31 augustus » Kirgizië roept de onafhankelijkheid uit.
      • 24 september » Het album Nevermind van Nirvana komt uit.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1913 » Dai Rees, Welsh golfer († 1983)
    • 1914 » Octavio Paz, Mexicaans schrijver († 1998)
    • 1915 » Boy Edgar, Nederlands jazzmuzikant, medicus en verzetsstrijder († 1980)
    • 1920 » Jan van Herpen, Nederlands radiomaker en publicist († 2008)
    • 1920 » Marga Minco, Joods-Nederlands journaliste en schrijfster
    • 1921 » Laura Conti, Italiaanse arts, politica en schrijfster († 1993)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Fleuren

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Fleuren.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Fleuren.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Fleuren (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Van Vugt is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Maikel van Vugt, "Stamboom Van Vugt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-vugt/I6550.php : benaderd 19 januari 2026), "Franciscus Fleuren (1916-1991)".