Stamboom Van Vugt » Aldegonda Johanna "Gon" Fleuren (1929-2001)

Persoonlijke gegevens Aldegonda Johanna "Gon" Fleuren 


Gezin van Aldegonda Johanna "Gon" Fleuren

Zij is getrouwd met Jacobus Josephus Tijssen.

Zij zijn getrouwd op 14 april 1956 te Gennep, Nederland, zij was toen 27 jaar oud.

RIN MH:F3515
_UID 286FCBE4-02EB-4007-800D-81A3AFA0DF6A
_UPD 15 MAY 2009 23:41:42 GMT+1

Kind(eren):

  1. Hans Tijssen  < 1957-< 1965


Notities over Aldegonda Johanna "Gon" Fleuren

_UID 0FFCD253-2AB7-4DB6-91BA-120E2249B9A9
_UPD 15 MAY 2009 23:40:31 GMT+1
SURN Fleuren

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Aldegonda Johanna "Gon" Fleuren?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Aldegonda Johanna "Gon" Fleuren

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Aldegonda Johanna Fleuren

Aldegonda Johanna Fleuren
1929-2001

1956
Hans Tijssen
< 1957-< 1965

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 5 januari 1929 lag tussen -4,1 °C en -2,4 °C en was gemiddeld -2,7 °C. Er was 0,3 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1929: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,7 miljoen inwoners.
      • 17 januari » Popeye, door Elzie Segar voor King Features Syndicate ontworpen, verschijnt (als bijfiguur) voor het eerst in de New York Journal.
      • 18 januari » IJe Wijkstra doodt in het Groningse Doezum vier veldwachters die zijn minnares Aaltje van der Tuin bij hem willen weghalen.
      • 4 maart » Herbert Hoover wordt beëdigd als 31e president van de Verenigde Staten
      • 14 april » De eerste Grand Prix Formule 1 van Monaco wordt gereden.
      • 1 juni » Oprichting van de Nederlandse amateurvoetbalvereniging en latere profvoetbalclub Achilles '29.
      • 7 september » Bekrachtiging van het Protocol van Genève (verbod op chemische wapens).
    • De temperatuur op 14 april 1956 lag tussen 5,2 °C en 7,2 °C en was gemiddeld 6,0 °C. Er was 6,9 mm neerslag gedurende 8,9 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1956: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,8 miljoen inwoners.
      • 22 februari » Elvis Presley haalt met het nummer Heartbreak Hotel voor het eerst de hitlijsten.
      • 21 april » De autosnelweg Brussel-Oostende wordt ingehuldigd door Koning Boudewijn.
      • 1 juni » De NV Alabastine Holland wordt opgericht en in Ammerzoden wordt gestart met tweedehandse Britse machines voor de productie van het vulmiddel.
      • 26 juli » Het schip Andrea Doria zinkt in de vroege ochtend in de kustlijn van New York nadat het de avond ervoor in botsing is gekomen met een ander schip.
      • 31 oktober » Hongaarse Arbeiderspartij wordt ontbonden en vervangen door een nieuwe communistische partij, de Hongaarse Socialistische Arbeiderspartij
      • 1 november » Encycliek Laetamur Admodum van Paus Pius XII met een hernieuwde oproep tot gebed voor vrede in Polen, Hongarije en het Midden-Oosten.
    • De temperatuur op 10 april 2001 lag tussen 7,7 °C en 13,6 °C en was gemiddeld 9,6 °C. Er was 0,4 mm neerslag gedurende 0,8 uur. Er was 3,0 uur zonneschijn (22%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • In het jaar 2001: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,0 miljoen inwoners.
      • 20 januari » Leefbaar Rotterdam presenteert Pim Fortuyn als lijsttrekker voor de gemeenteraadsverkiezingen van 6 maart 2002.
      • 27 februari » Ontslag van de Italiaan Angelo Acerbi als nuntius in Nederland en benoeming van de Fransman François Bacqué tot zijn opvolger.
      • 26 augustus » In het Wagener-stadion in Amstelveen verliest de Nederlandse vrouwenhockeyploeg met 3-2 van Argentinië in de finale van de strijd om de Champions Trophy.
      • 11 september » Terroristische aanvallen op de Twin Towers in New York, en het Pentagon bij Washington D.C.. Bijna 3000 mensen verliezen het leven.
      • 30 september » Het Angolees voetbalelftal wint de vijfde editie van de COSAFA Cup door in de finale (over twee wedstrijden) Zimbabwe te verslaan.
      • 24 november » Crossair-vlucht 3597 stort neer in de buurt van Zürich Airport. Hierbij komen 24 van de 33 inzittenden om het leven.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Fleuren

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Fleuren.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Fleuren.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Fleuren (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Van Vugt is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Maikel van Vugt, "Stamboom Van Vugt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-vugt/I6418.php : benaderd 12 maart 2026), "Aldegonda Johanna "Gon" Fleuren (1929-2001)".