Stamboom Van Vugt » Maria Everdina Johanna Diesveld (1912-1974)

Persoonlijke gegevens Maria Everdina Johanna Diesveld 


Gezin van Maria Everdina Johanna Diesveld

Zij is getrouwd met Theodorus Frieling.

Zij zijn getrouwd op 18 mei 1933 te Ubbergen, Nederland, zij was toen 20 jaar oud.

RIN MH:F4
_UID D5AC994C-8DAD-44CF-9478-7E15C50A6820
_UPD 24 SEP 2009 21:16:10 GMT+1

Kind(eren):

  1. Helena Frieling  1939-1940
  2. Theodora Frieling  1948-1948


Notities over Maria Everdina Johanna Diesveld

_UID E089E672-D25D-42E0-8176-1D394EFDF2DD
_UPD 24 SEP 2009 21:16:10 GMT+1
SURN Diesveld
_MARNM Frieling

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Everdina Johanna Diesveld?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Everdina Johanna Diesveld

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Everdina Johanna Diesveld

Willem Diesveld
< 1844-1918

Maria Everdina Johanna Diesveld
1912-1974

1933

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 9 juli 1912 lag tussen 11,2 °C en 21,8 °C en was gemiddeld 16,3 °C. Er was 7,8 uur zonneschijn (47%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 12 maart » Oprichting van de Nederlandse Honkbalbond, de voorloper van de KNBSB.
      • 5 mei » De Pravda verschijnt voor het eerst als bolsjewistisch partijblad.
      • 29 mei » De première van het ballet L'après-midi d'un faune van Claude Debussy door het Ballets Russes eindigt in een schandaal.
      • 19 september » In Breda wordt voetbalclub NAC opgericht na een fusie tussen NOAD (Nooit Ophouden Altijd Doorzetten) en ADVENDO (Aangenaam Door Vermaak En Nuttig Door Ontspanning).
      • 28 november » Onafhankelijkheid van Albanië
      • 6 december » De Duitse archeoloog Ludwig Borchardt ontdekt bij opgravingen in Egypte de buste van Nefertiti.
    • De temperatuur op 18 mei 1933 lag tussen 2,4 °C en 16,9 °C en was gemiddeld 10,7 °C. Er was 12,1 uur zonneschijn (77%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1933: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,2 miljoen inwoners.
      • 13 februari » Vondst van een bronzen wijnemmer (situla) (met inhoud) in het Vorstengraf in Oss.
      • 27 maart » Oprichting van de amateurvoetbalclub VV de Noormannen.
      • 27 maart » Uitvinding van polyethyleen door Reginald Gobson en Eric Fawcett.
      • 3 juni » Encycliek Dilectissima Nobis van Paus Pius XI over de onderdrukking van de Kerk van Spanje.
      • 22 juli » Wiley Post wordt de eerste persoon die alleen om de wereld vliegt. Hij legt 25 094km af in 7 dagen, 18 uur en 45 minuten.
      • 25 augustus » Wielrenner Jan van Hout rijdt op de baan van Roermond een nieuw werelduurrecord.
    • De temperatuur op 3 maart 1974 lag tussen -2.5 °C en 8,3 °C en was gemiddeld 1,9 °C. Er was -0.1 mm neerslag. Er was 9,6 uur zonneschijn (88%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
    • In het jaar 1974: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,5 miljoen inwoners.
      • 31 januari » De Nederlandse draadomroep ('radiodistributie') wordt opgeheven.
      • 6 april » In Brighton (Engeland) wint ABBA het 19e Eurovisiesongfestival, met het liedje Waterloo.
      • 19 mei » Valéry Giscard d'Estaing wint de presidentsverkiezingen in Frankrijk van François Mitterrand met 50,8 tegen 49,1%.
      • 5 juni » Het Nederlands voetbalelftal speelt in Rotterdam gelijk tegen Roemenië (0-0) in de laatste oefeninterland voor de start van het WK voetbal in West-Duitsland.
      • 14 juni » De allereerste rode kaart in het voetbal wordt uitgereikt aan de Chileen Carlos Caszely op het WK.
      • 30 juni » Het Nederlands voetbalelftal verslaat ook de DDR bij het WK voetbal 1974 in West-Duitsland. Het duel in Gelsenkirchen eindigt in 2-0 door doelpunten van Johan Neeskens en Rob Rensenbrink.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Diesveld

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Diesveld.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Diesveld.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Diesveld (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Van Vugt is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Maikel van Vugt, "Stamboom Van Vugt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-vugt/I6183.php : benaderd 7 augustus 2025), "Maria Everdina Johanna Diesveld (1912-1974)".