Stamboom Van Vugt » Margaretha Mechtilda Johanna Naus (1932-2005)

Persoonlijke gegevens Margaretha Mechtilda Johanna Naus 


Gezin van Margaretha Mechtilda Johanna Naus

Zij is getrouwd met Hendrikus Hubertus Beenders.

Zij zijn getrouwd op 12 september 1960 te Neer, zij was toen 28 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Margaretha Mechtilda Johanna Naus?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 24 januari 1932 lag tussen -2,7 °C en 6,1 °C en was gemiddeld 0,3 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 5,1 uur zonneschijn (59%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
    • 13 maart » Nederland speelt zijn eerste officiële rugbyinterland. In Amsterdam wordt met 6-6 gelijkgespeeld tegen België.
    • 19 maart » Opening van de Sydney Harbour Bridge.
    • 26 maart » Guillaume Lemmens wordt bisschop van Roermond na het overlijden van Laurentius Schrijnen.
    • 20 september » De naam Zuiderzee wordt officieel gewijzigd in IJsselmeer.
    • 23 september » Het koninkrijk Hedjaz en het sultanaat Nadjd worden samengevoegd tot het koninkrijk Saoedi-Arabië.
    • 16 oktober » Opening van het Stade Armand Cesari in de Franse stad Bastia.
  • De temperatuur op 16 februari 2005 lag tussen -1,9 °C en 2,4 °C. Er was 5,3 uur zonneschijn (53%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2005: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 24 april » Kardinaal Joseph Ratzinger wordt ingehuldigd als de 265e paus van de Rooms-Katholieke Kerk met de naam Paus Benedictus XVI.
    • 6 juli » De Olympische Spelen van 2012 worden toegewezen aan Londen.
    • 7 augustus » Het Nederlandse herenteam schaken wordt Europees kampioen.
    • 15 augustus » De Kirgizische president Kurmanbek Bakijev benoemt Feliks Koelov tot nieuwe premier.
    • 5 oktober » Start uitzendingen van TV Oranje.
    • 2 november » Scheidsrechter René Temmink fluit zijn laatste internationale wedstrijd: FC Barcelona–Panathinaikos.
  • De temperatuur op 21 februari 2005 lag tussen 0,2 °C en 4,3 °C en was gemiddeld 1,8 °C. Er was 0,7 mm neerslag gedurende 1,2 uur. Er was 2,6 uur zonneschijn (25%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2005: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 5 februari » In de provincie Groningen barst een discussie los over de veiligheid en gezondheidsrisico's van de oude smeerpijp die aan het begin van de 20e eeuw is aangelegd tussen de stad Groningen en Delfzijl. Er bestaan ernstige vermoedens dat de pijp, die sinds 1979 niet meer wordt gebruikt, lek is en dat daardoor kwik en andere giftige stoffen vrijkomen.
    • 16 mei » Voor de zesde keer op rij sleept het hockeydamesteam van Hockeyclub 's-Hertogenbosch de Europa Cup I in de wacht.
    • 20 mei » Vincent Kompany van RSC Anderlecht wint voor de tweede keer op rij de Ebbenhouten Schoen als beste voetballer van Afrikaanse afkomst in de Belgische Jupiler Pro League.
    • 25 november » Viervoudig winnaar van de Ronde van Spanje, Roberto Heras, wordt op doping betrapt en gedeclasseerd.
    • 2 december » In Europa wordt de nieuwe spelcomputer van Microsoft uitgebracht, de Xbox 360. Wegens beperkte voorraden en een grote vraag, kan niet elke potentiële koper worden voorzien van het apparaat.
    • 19 december » Volgens het Franse Nationaal Demografisch Instituut bereikt de wereldbevolking vandaag het getal van 6,5 miljard.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Naus

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Naus.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Naus.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Naus (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Van Vugt is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Maikel van Vugt, "Stamboom Van Vugt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-vugt/I4417.php : benaderd 16 maart 2026), "Margaretha Mechtilda Johanna Naus (1932-2005)".