Stamboom Van Vugt » Maria Sibilla Hendrika Vaasen (1904-1905)

Persoonlijke gegevens Maria Sibilla Hendrika Vaasen 

  • Zij is geboren op 1 april 1904 in Blerick.
  • Zij is overleden op 6 oktober 1905 in Blerick, zij was toen 1 jaar oud.
    Feit More Info.
    Feit ID1155344
    TypeOverlijdensaangifte
    BronMaasbree, Genlias overlijden
    Feit datum06-10-1905
    PlaatsnaamMaasbree
    Geneatomen
    Overledene Vaasen, Maria Sibilla HendricaGeboorteplaats=Blerick
    Leeftijd=1
    Plaats van overlijden=Blerick
    Relatie=dochter
    Vader van de overledene Vaasen, Wilhelmus
    Moeder van de overledene van Avesaat, Maria Catharina
    Byzonderheden
    Transcriptie
    Opmerking
    van de invoerder
    Bron-
    Inventarisnummer62
    Blad-
    Aktenummer64
    Tijdstip: 15:00:00
  • Een kind van Wilhelmus Vaasen en Maria Catharina van Avezaat
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 2 juli 2015.

Gezin van Maria Sibilla Hendrika Vaasen

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Sibilla Hendrika Vaasen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Sibilla Hendrika Vaasen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Sibilla Hendrika Vaasen

Maria Sibilla Hendrika Vaasen
1904-1905


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 1 april 1904 lag tussen 3,9 °C en 10,1 °C en was gemiddeld 6,8 °C. Er was 7,0 uur zonneschijn (54%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
      • 12 februari » In Amsterdam wordt de eerste tentoonstelling van de Rijwiel- en Automobielindustrie (RAI) geopend.
      • 20 februari » Manuel Amador Guerrero treedt aan als eerste president van het onafhankelijke Panama. De volgende dag ondertekent hij een verdrag, dat de Amerikanen tegen een betaling van $ 10 miljoen de zeggenschap geeft over het Panamakanaal.
      • 14 maart » Isabella Richaards, Surinaams politica († 1985)
      • 29 juni » In Drenthe worden twee prehistorische veenlijken gevonden: het paar van Weerdinge.
      • 8 oktober » Een zware storm raast langs de Nederlandse kust. Verscheidene vissersvaartuigen zinken. Alleen uit Urk al komen 14 vissers om het leven.
      • 5 november » De Engelse atleet Alfred Shrubb vestigt het werelduurrecord atletiek in Glasgow: in één uur tijd loopt hij 18742 m.
    • De temperatuur op 6 oktober 1905 lag tussen 5,8 °C en 12,0 °C en was gemiddeld 8,6 °C. Er was 4,8 uur zonneschijn (42%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
      • 25 januari » Begin van de Slag bij Sandepu in Mantsjoerije
      • 12 februari » Het Zwitsers voetbalelftal speelt de eerste officiële interland uit zijn geschiedenis. In Parijs wordt met 1-0 verloren van Frankrijk .
      • 20 februari » Slag bij Mukden, een beslissende, grote veldslag in de Russisch-Japanse Oorlog, in Mantsjoerije.
      • 28 maart » Cornelius Ehret vraagt octrooi aan op de fax.
      • 27 mei » In de Slag bij Tsushima verslaat Japan de Russische vloot.
      • 16 oktober » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC Chiasso.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Vaasen

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Vaasen.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Vaasen.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Vaasen (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Van Vugt is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Maikel van Vugt, "Stamboom Van Vugt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-vugt/I2944.php : benaderd 14 januari 2026), "Maria Sibilla Hendrika Vaasen (1904-1905)".