Stamboom Van Vugt » N. de Genève (± 490-????)

Persoonlijke gegevens N. de Genève 


Gezin van N. de Genève

Zij had een relatie met Agilulf von Bayern.

De relatie startte.


Kind(eren):

  1. Agivald von Bayern  ± 520-???? 


Notities over N. de Genève

553. Ne, een bourgondische prinses, mogelijk een dochter van Godegisel en Theodelinde die zeker geen mannelijke nakomelingen hadden, zij moest dan wel de slachtpartij te Vienne overleefd hebben (vgl. 1106) want Settipani geeft aan dat zowel Godegisel als Theodelinde daarbij omgebracht werden, chronologisch zou een dochter van Godegisel en Théodelinde de grootmoeder van Garibald, hertog van Beieren 555-590 moeten zijn.
Dat beide echtelieden omkwamen in 500 baseert zich op de beschrijving van Settipani die schrijft achter de beide namen “morts vers 500”.(JJS)

1769. Ne, een bourgondische prinses (=553)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot N. de Genève?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk N. de Genève

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van N. de Genève

Gondoic
????-
Godogisel
????-500

N. de Genève
± 490-????



    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam De Genève


    De publicatie Stamboom Van Vugt is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Maikel van Vugt, "Stamboom Van Vugt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-vugt/I2816.php : benaderd 23 januari 2026), "N. de Genève (± 490-????)".