Zij is getrouwd met Jan Naus van Wessem.
Zij zijn getrouwd
Kind(eren):
1550 december 11
Johan van Wessem de bakker en Bele, echtel., verkopen uit hun huis op de Hegstraat, tussen wijlen Peter mytten Ouwen en erf van het H. Geestaltaar, idem uit 1/2 bunder in de Weerd, tussen Sylke en Geert Denken, jaarrente van 1 gouden gelderse rijder, losbaar met 20, aan Gadert Mereell en Anna, echtel.
1552 april 30
Johan van Wessem en Bele Dencken, echtel., verkopen een beemd van 10 roeden meer dan 1/2 bunder in de Weerd bij Hombergen, tussen Gerdt Denck en de Lammergriend, waar Heynrich van Luydick het ander deel bezit, zoals Steven Denck aan Bele, voorn., zijn dochter, gegeven heeft, aan jonkvrouw Anne van Dursdaell Heynrichs dochter. Steven Denck, vader, naast en draagt over aan de koopster.
1555 juli 8
Steven Dencken en (Griete), echtel., met toestemming van Johan van Havert en Lysbett Dencken, echtel., Johan van Wessem en Erle (?) Dencken, echtel., Peter van Yssem, als vader-voogd van zijn minderjarige kinderen, en Wylhelmke Dencken verkopen de plaats ut in litera aan Dederich Doirpmans en Lysbett, echtel.
De getoonde gegevens hebben geen bronnen.