Stamboom Van Vugt » Cornelis Hiskia

Persoonlijke gegevens Cornelis Hiskia 


    Gezin van Cornelis Hiskia

    Hij is getrouwd met Grietje Gillis.

    Toestemming voor het huwelijk is 26 september 1681 verkregen te Rijsoord.

    Zij zijn getrouwd op 19 oktober 1681 te Rijsoord.

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis Hiskia?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam Hiskia

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hiskia.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hiskia.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hiskia (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Van Vugt is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Maikel van Vugt, "Stamboom Van Vugt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-vugt/I16915.php : benaderd 19 februari 2026), "Cornelis Hiskia".