Stamboom Van Vugt » Leonarda Margaretha Ida Schreurs (1916-2004)

Persoonlijke gegevens Leonarda Margaretha Ida Schreurs 


Gezin van Leonarda Margaretha Ida Schreurs

Zij is getrouwd met Mathijs Josephus Metsemakers.

Zij zijn getrouwd op 17 april 1944 te Haelen, zij was toen 27 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Leonarda Margaretha Ida Schreurs?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Leonarda Margaretha Ida Schreurs

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Leonarda Margaretha Ida Schreurs


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 3 mei 1916 lag tussen 6,9 °C en 16,2 °C en was gemiddeld 11,9 °C. Er was 4,4 uur zonneschijn (29%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
      • 21 februari » Frankrijk - begin van de Slag om Verdun.
      • 10 juni » In Arabië breekt de Arabische opstand uit.
      • 1 juli » Eerste Wereldoorlog: eerste dag van de Slag aan de Somme. Op deze dag komen 20.000 soldaten van het Britse leger om, en raken 40.000 gewond. Het einde van de slag is in november.
      • 20 augustus » Het Amerikaans voetbalelftal speelt de eerste officiële interland uit de geschiedenis. In en tegen Zweden wordt met 3-2 verloren.
      • 20 augustus » Oprichting van de Chileense voetbalclub Ñublense.
      • 18 november » De slag aan de Somme eindigt.
    • De temperatuur op 17 april 1944 lag tussen 6,3 °C en 10,3 °C en was gemiddeld 8,4 °C. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1944: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
      • 7 juni » De Belgische koning Leopold III wordt met zijn gezin naar Duitsland gedeporteerd.
      • 7 augustus » De Amerikaanse computertechnicus Howard Aiken presenteert op de Harvard-universiteit de eerste programmeerbare rekenmachine, de Harvard Mark I.
      • 6 september » Tweede Wereldoorlog: Poolse troepen van het 10e regiment Jagers te paard, tankregiment uit de Poolse Eerste Pantserdivisie van generaal Maczek, vallen België binnen. Ze bevrijden Ieper en Poperinge op diezelfde dag.
      • 14 september » Als eerste Nederlandse stad wordt Maastricht bevrijd van de Duitsers.
      • 25 september » De bevrijding van Helmond tijdens de Tweede Wereldoorlog.
      • 9 oktober » WO2: bij kerk-razzia's in Noord-Limburg worden duizenden jongens en mannen opgepakt.
    • De temperatuur op 7 maart 2004 lag tussen -1,6 °C en 8,7 °C en was gemiddeld 4,0 °C. Er was 0,3 mm neerslag gedurende 0,5 uur. Er was 3,1 uur zonneschijn (28%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2004: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
      • 9 februari » Elazar ben Tsedaka volgt Shalom ben Amram op als Samaritaanse hogepriester.
      • 12 april » Voor eigen publiek winnen de hockeyers van Oranje Zwart de Europacup II door in de finale in Eindhoven het Engelse Cannock op strafballen (4-2) te verslaan. Ook de vrouwen van Laren zegevieren op eigen terrein, ten koste van het Engelse Canterbury: 3-2.
      • 16 mei » Heiligverklaring van twee Italiaanse priesters, een Spaanse en een Libanese priester en twee Italiaanse vrouwen in Rome door Paus Johannes Paulus II.
      • 17 mei » Vanaf 17 mei mogen in de Amerikaanse deelstaat Massachusetts mensen van hetzelfde geslacht met elkaar in het huwelijk treden.
      • 13 juli » Bij olympische kwalificatiewedstrijden in Long Beach brengt Ian Crocker het wereldrecord op de 100 meter vlinderslag op 50,76.
      • 12 november » In Liempde wordt in een kampeerboerderij een trainingskamp van de Koerdische Arbeiderspartij PKK opgerold.
    • De temperatuur op 11 maart 2004 lag tussen -0,6 °C en 6,0 °C en was gemiddeld 2,1 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 2,6 uur zonneschijn (23%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2004: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
      • 22 mei » Manmohan Singh wordt minister-president van India als opvolger van Atal Bihari Vajpayee.
      • 21 juni » Marc Dutroux hoort door Officier van Justitie Bourlet levenslang eisen in België, en ter beschikking stelling van de regering voor een periode van tien jaar voor psychiatrische behandeling. Dutroux' vrouw Michelle Martin hoort een eis van 30-35 jaar, en Michel Lelièvre 30 jaar.
      • 21 juni » Voor het eerst in de Nederlandse geschiedenis worden moslimextremisten veroordeeld voor terreur. Het Haagse hof heeft twee mannen veroordeeld tot 4 en 6 jaar gevangenisstraf voor betrokkenheid bij een voorgenomen aanslag op de Amerikaanse ambassade te Parijs. Eerder waren ze vrijgesproken door de rechtbank, omdat het bewijs steunde op informatie van de AIVD.
      • 30 juli » In Mönchengladbach wordt het Borussia-Park officieel in gebruik genomen. Het stadion vervangt het verouderde Bökelbergstadion.
      • 20 augustus » Andrij Serdinov scherpt bij de Olympische Spelen in Athene zijn eigen Europees record op de 100 meter vlinderslag aan tot 51,36 s.
      • 8 december » Dimebag Darrell wordt tijdens een optreden op het podium vermoord door Nathan Gale.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Schreurs

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Schreurs.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Schreurs.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Schreurs (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Van Vugt is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Maikel van Vugt, "Stamboom Van Vugt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-vugt/I16183.php : benaderd 31 januari 2026), "Leonarda Margaretha Ida Schreurs (1916-2004)".