Stamboom Van Vugt » Abraham

Persoonlijke gegevens Abraham 


Verwantschap Abraham


Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Voorouders (en nakomelingen) van Abraham

Abraham
 

(1) 
(2) 
Ismaël
± -????
(3) 

Gezin van Abraham

Waarschuwing Let op: Hij heeft dezelfde ouders als zijn echtgenote (Sara).

(1) Hij had een relatie met Ketura.

De relatie startte.


Kind(eren):

  1. Zimran  
  2. Joksan   
  3. Medan  
  4. Midjan   
  5. Jisbak  
  6. Suach  


(2) Hij had een relatie met Hagar.

De relatie startte.


Kind(eren):

  1. Ismaël   


(3) Hij had een relatie met Sara.

De relatie startte.


Kind(eren):

  1. Isaäk   


Notities over Abraham

ABRAM-ABRAHAM19 (TERAH20, NAHOR19, SERUG18, REU17, PELEG16, EBER15, SHELAH14, KENAN13, ARPHAXAD12, SHEM11, NOAH10, LAMECH9, METHUSELAH8, ENOCH7, JARED6, MAHALALEL5, KENAN4, ENOSH3, SETH2, ADAM1) was born in Abt. 1996 BC - Ur of the Chaldeans, and died in Canaan. He married SARAI-SARAH, daughter of KING OF AGADE TERAH. She was born in Ur of the Chaldeans, and died in Kiriath, Arba, Hebron, Canaan.

A.k.a.: Ibrahim
Burial: Cave of Machpelah near Mamre in the field of Ephrom
Abram means "Exalted Father". Abraham means "father of many". By giving Abram a new name God marked him in a special way as his servant.

Child of ABRAM-ABRAHAM and SARAI-SARAH is:
51. i. ISAAC20, b. Canaan.

Abraham 75 yrs when he leaves Haran (Genesis 12:4) 1921 BC
Abraham 86 yrs when Ishmael born (Genesis 16:16) 1910 BC
Destruction of Sodom & Gomorrah when Abraham is 99 yrs old (Genesis 17:21-25) 1897 BC
Abraham 100 yrs at birth of Isaac (Genesis 21:5) 1896 BC
Abraham called by God to offer Isaac- 1876 BC

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Abraham?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).


De publicatie Stamboom Van Vugt is samengesteld door (neem contact op).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Maikel van Vugt, "Stamboom Van Vugt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-vugt/I13087.php : benaderd 26 november 2022), "Abraham".