Stamboom Van Vugt » Bartholomeus van der Linden (1645-????)

Persoonlijke gegevens Bartholomeus van der Linden 

  • Hij is geboren in het jaar 1645.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 2 november 2011.

Gezin van Bartholomeus van der Linden

Hij is getrouwd met Gertrudis in den Pas.

Zij zijn getrouwd op 3 mei 1668 te Buggenum, hij was toen 23 jaar oud.

getuige Mechtilidis Vestiens, Petrus van der Linden

Kind(eren):



Notities over Bartholomeus van der Linden

geboren vr-00-1645

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Bartholomeus van der Linden?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Bartholomeus van der Linden

Bartholomeus van der Linden
1645-????

1668

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Van der Linden


De publicatie Stamboom Van Vugt is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Maikel van Vugt, "Stamboom Van Vugt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-vugt/I12158.php : benaderd 31 januari 2026), "Bartholomeus van der Linden (1645-????)".