Stamboom Van Vugt » Petronella Elisabeth "Nelly" Hekkens (1899-1970)

Persoonlijke gegevens Petronella Elisabeth "Nelly" Hekkens 

  • Roepnaam is Nelly.
  • Zij is geboren op 18 maart 1899 in Tegelen.
    Feit ID1598859
    TypeGeboorte-aangifte
    BronTegelen, Genlias geboorte
    Feit datum17-03-1899
    PlaatsnaamTegelen
    Geneatomen
    Geborene Hekkens, Petronella ElisabethGeboorteplaats=Tegelen
    Vader van het kind Hekkens, Hendrik
    Moeder van het kind Böskes, Elisabeth
    Byzonderheden
    Transcriptie
    Opmerking
    van de invoerder
    Bron-
    Inventarisnummer9
    Blad-
    Aktenummer34
  • Zij is overleden op 8 februari 1970 in Venlo, zij was toen 70 jaar oud.
  • Een kind van Hendrik Hekkens en Elisabeth Böskes
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 4 april 2013.

Gezin van Petronella Elisabeth "Nelly" Hekkens

Zij is getrouwd met Piet Engels.

Zij zijn getrouwd op 12 januari 1921, zij was toen 21 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Petronella Elisabeth "Nelly" Hekkens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Petronella Elisabeth "Nelly" Hekkens

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Petronella Elisabeth Hekkens

Gerard Böskes
± 1826-????

Petronella Elisabeth Hekkens
1899-1970

1921

Piet Engels
1894-1965


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 18 maart 1899 lag rond de 6,9 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 52%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • In het jaar 1899: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Einde van de Spaanse overheersing in Cuba.
      • 1 januari » Queens en Staten Island gaan samen met New York.
      • 12 februari » Ondertekening van het Duits-Spaans Verdrag, waarbij de Carolinen en de Noordelijke Marianen door Spanje worden verkocht aan Duitsland.
      • 27 maart » Guglielmo Marconi brengt een draadloze radioverbinding tot stand over het Kanaal
      • 22 september » Oprichting Rotterdamse hockeyclub HV Victoria.
      • 16 december » Engelse immigranten richten de Italiaanse voetbalclub AC Milan op.
    • De temperatuur op 12 januari 1921 lag tussen 5,5 °C en 9,0 °C en was gemiddeld 7,2 °C. Er was 6,3 mm neerslag. Er was 3,7 uur zonneschijn (46%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
      • 13 maart » Mongolië verklaart zichzelf onafhankelijk van China.
      • 14 maart » Lis Hartel, Deens amazone († 2009)
      • 15 maart » Stichting van de Poolse voetbalclub Raków Częstochowa.
      • 27 juli » Eerste isolatie van insuline door Frederick Banting en Charles Best.
      • 29 juli » Adolf Hitler wordt voorzitter van de NSDAP.
      • 4 augustus » De Franse uitvinder Édouard Belin verstuurt draadloos een fax over de Atlantische Oceaan.
    • De temperatuur op 8 februari 1970 lag tussen 2,3 °C en 6,7 °C en was gemiddeld 4,4 °C. Er was 7,1 mm neerslag gedurende 3,6 uur. Er was 3,2 uur zonneschijn (34%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
    • In het jaar 1970: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,0 miljoen inwoners.
      • 31 mei » Bisschopswijding van Paul Schruers, Belgisch hulpbisschop van Hasselt.
      • 26 augustus » President Jafaar Numeiri van Soedan maakt bekend dat alle kranten en persbureaus in het Afrikaanse land worden genationaliseerd.
      • 9 september » Feyenoord wint als eerste Nederlandse club de Wereldbeker
      • 24 oktober » Salvador Allende wordt gekozen tot president van Chili.
      • 17 november » De Lunokhod 1 landt op de Maan. Het is de eerste op afstand bestuurde robot die op een ander hemellichaam landt.
      • 7 december » Bondskanselier Willy Brandt en president Józef Cyrankiewicz ondertekenen het West-Duits-Pools normalisatieverdrag.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Hekkens

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hekkens.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hekkens.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hekkens (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Van Vugt is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Maikel van Vugt, "Stamboom Van Vugt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-vugt/I1100.php : benaderd 13 februari 2026), "Petronella Elisabeth "Nelly" Hekkens (1899-1970)".