getuigen: Willem Eliza van Steenes, 28 jaar oud, wonende te Waalwijk, kleermaker van beroep Pieter Reiners, 25 jaar oud, wonende te Waalwijk, schoenmaker van beroep
Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 25 september 2025.
Gezin van Adrianus van Riel
Notities over Adrianus van Riel
getrouwd op 14 november 1867 te Loon op Zand met Francisca van Wezenbeek, geboren op 21 maart 1843 te Loon op Zand, 24 jaar oud ouders Peter van Wezenbeek en Anna Maria van der Plas
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Marieke, "Stamboom Van Vught - Simons - de Kort - van den Goorbergh", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-vught/I4272.php : benaderd 8 januari 2026), "Adrianus van Riel (1841-1915)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.