Stamboom van Vreeswijk » Gijsbrecht III van Amstel (1200-1252)

Persoonlijke gegevens Gijsbrecht III van Amstel 

  • Hij is geboren in het jaar 1200.
  • Hij is overleden in het jaar 1252, hij was toen 52 jaar oud.

Gezin van Gijsbrecht III van Amstel

Hij is getrouwd met Aleidis Albrechtsdotter van Cuijk Batenburg.

Zij zijn getrouwd


Notities over Gijsbrecht III van Amstel


-- GEDCOM (INDI) --
1 EXID 7491

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gijsbrecht III van Amstel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Over de familienaam Van Amstel


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Dirk van Vreeswijk, "Stamboom van Vreeswijk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-vreeswijk/I7278.php : benaderd 10 januari 2026), "Gijsbrecht III van Amstel (1200-1252)".