Stamboom van Vreeswijk » Sophia van Rheineck (± 1115-1176)

Persoonlijke gegevens Sophia van Rheineck 

  • Zij is geboren rond 1115 in Rheineck.
  • Zij is overleden op 26 september 1176 in Jerusalem.

Gezin van Sophia van Rheineck

Zij is getrouwd met Dirk VI van Holland.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Otto I van Bentheim  1140-± 1209 


Notities over Sophia van Rheineck


-- GEDCOM (INDI) --
1 EXID 6314
1 SNOTE @N669@

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Sophia van Rheineck?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Sophia van Rheineck

Sophia van Rheineck
± 1115-1176



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Rheineck


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Dirk van Vreeswijk, "Stamboom van Vreeswijk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-vreeswijk/I6154.php : benaderd 4 januari 2026), "Sophia van Rheineck (± 1115-1176)".