Stamboom van Vreeswijk » Hiltgen Adams van der Zijl (-1717)

Persoonlijke gegevens Hiltgen Adams van der Zijl 


Gezin van Hiltgen Adams van der Zijl

Zij is getrouwd met Jan Paulusz. van der Marel.

Toestemming voor het huwelijk is 25 juni 1672 verkregen te Pijnacker.

Zij zijn getrouwd op 10 juli 1672 te Pijnacker.


Notities over Hiltgen Adams van der Zijl


-- GEDCOM (INDI) --
1 EXID 4638

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hiltgen Adams van der Zijl?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Van der Zijl


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Dirk van Vreeswijk, "Stamboom van Vreeswijk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-vreeswijk/I4522.php : benaderd 15 januari 2026), "Hiltgen Adams van der Zijl (-1717)".