Stamboom van Vreeswijk » Pietronella Hommel

Persoonlijke gegevens Pietronella Hommel 


    Gezin van Pietronella Hommel

    Zij is getrouwd met Leendert den Braber.

    Zij zijn getrouwd


    Kind(eren):

    1. Cornelia den Braber  ± 1768-1830 


    Notities over Pietronella Hommel


    -- GEDCOM (INDI) --
    1 EXID 4241

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Pietronella Hommel?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Pietronella Hommel

    Pietronella Hommel



    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam Hommel

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hommel.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hommel.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hommel (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Dirk van Vreeswijk, "Stamboom van Vreeswijk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-vreeswijk/I4127.php : benaderd 13 januari 2026), "Pietronella Hommel".