Stamboom van Vreeswijk » Hillegonda Kroon (± 1884-????)

Persoonlijke gegevens Hillegonda Kroon 


Gezin van Hillegonda Kroon

Zij is getrouwd met Willem Dullemond.

Zij zijn getrouwd op 5 mei 1905 te Vinkeveen en Waverveen.


Kind(eren):

  1. Jakobus Dullemond  ± 1907-
  2. Cornelis Dullemond  ± 1908-1910
  3. Gerrit Wulfert Dullemond  ± 1909-1912
  4. Cornelis Dullemond  1911-1912
  5. Jacoba Dullemond  ± 1912-
  6. Cornelis Dullemond  1914-1918
  7. Alida Dullemond  1922-1922


Notities over Hillegonda Kroon


-- GEDCOM (INDI) --
1 EXID 2687

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hillegonda Kroon?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hillegonda Kroon

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hillegonda Kroon

Hillegonda Kroon
± 1884-????

1905
Jakobus Dullemond
± 1907-????
Cornelis Dullemond
± 1908-1910
Jacoba Dullemond
± 1912-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 5 mei 1905 lag tussen 7,0 °C en 17,0 °C en was gemiddeld 11,7 °C. Er was 7,6 uur zonneschijn (50%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 26 januari » Een werknemer van de Premiermijn in Zuid-Afrika vindt de Cullinan, de grootste diamant uit de geschiedenis.
    • 12 februari » Het Zwitsers voetbalelftal speelt de eerste officiële interland uit zijn geschiedenis. In Parijs wordt met 1-0 verloren van Frankrijk .
    • 30 april » Het Nederlands voetbalelftal speelt zijn eerste officiële interland. België was de tegenstander. Na negentig minuten was de stand 1-1; Nederland won uiteindelijk met 4-1.
    • 26 september » De speciale relativiteitstheorie van Albert Einstein wordt gepubliceerd in het tijdschrift Annalen der Physik.
    • 16 oktober » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC Chiasso.
    • 18 november » Prins Karel van Denemarken wordt koning Haakon VII van Noorwegen.

Over de familienaam Kroon

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kroon.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kroon.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kroon (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Dirk van Vreeswijk, "Stamboom van Vreeswijk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-vreeswijk/I2603.php : benaderd 24 februari 2026), "Hillegonda Kroon (± 1884-????)".