Stamboom van Vreeswijk » Aert Hendriksz. van Zwijndrecht (1460-1534)

Persoonlijke gegevens Aert Hendriksz. van Zwijndrecht 

  • Hij is geboren in het jaar 1460 in Dordrecht.
  • Hij is overleden in het jaar 1534 in Dordrecht, hij was toen 74 jaar oud.

Gezin van Aert Hendriksz. van Zwijndrecht

Hij is getrouwd met Anthonia Wenssen.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1485 te Dordrecht, hij was toen 25 jaar oud.


Kind(eren):



Notities over Aert Hendriksz. van Zwijndrecht


-- GEDCOM (INDI) --
1 EXID 1745
1 SNOTE @N361@

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Aert Hendriksz. van Zwijndrecht?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Aert Hendriksz. van Zwijndrecht

Aert Hendriksz. van Zwijndrecht
1460-1534

1485

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Over de familienaam Van Zwijndrecht


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Dirk van Vreeswijk, "Stamboom van Vreeswijk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-vreeswijk/I1684.php : benaderd 10 januari 2026), "Aert Hendriksz. van Zwijndrecht (1460-1534)".