Stamboom van Vreeswijk » Pieter Bastiaansz (± 1605-????)

Persoonlijke gegevens Pieter Bastiaansz 

Bron 1
  • Hij is geboren rond 1605.Bron 2

Gezin van Pieter Bastiaansz

Hij is getrouwd met Ariaentie Jansdr.Bron 3

Zij zijn getrouwd rond 1630.Bron 4


Kind(eren):

  1. Jan Pietersz Vermeer  1639-< 1678 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Pieter Bastiaansz?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Pieter Bastiaansz

Pieter Bastiaansz
± 1605-????

± 1630

Ariaentie Jansdr
± 1610-> 1667


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Geneanet-stamboom jpvdende (https://gw.geneanet.org/jpvdende?n=vermeer&p=jan+pietersz&oc=0)
  2. Geneanet-stamboom jpvdende (https://gw.geneanet.org/jpvdende?n=bastiaansz&p=pieter&oc=0)
  3. Geneanet-stamboom jpvdende (https://gw.geneanet.org/jpvdende?n=vermeer&p=jan+pietersz&oc=0)
  4. Geneanet-stamboom jpvdende (https://gw.geneanet.org/jpvdende?n=bastiaansz&p=pieter&oc=0)

Over de familienaam Bastiaansz


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Dirk van Vreeswijk, "Stamboom van Vreeswijk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-vreeswijk/I13520.php : benaderd 16 januari 2026), "Pieter Bastiaansz (± 1605-????)".