Stamboom van Vreeswijk » Leendert Cornelis Mooijman (1914-1915)

Persoonlijke gegevens Leendert Cornelis Mooijman 

Bron 1

Gezin van Leendert Cornelis Mooijman

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Leendert Cornelis Mooijman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Leendert Cornelis Mooijman

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Leendert Cornelis Mooijman

Arie Mooijman
1845-1903
Dirkje Bal
1845-1914

Leendert Cornelis Mooijman
1914-1915


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Geneanet-stamboom luutvlastra (https://gw.geneanet.org/luutvlastra?n=mooijman&p=leendert+cornelis&oc=0)
    2. Geneanet-stamboom luutvlastra (https://gw.geneanet.org/luutvlastra?n=mooijman&p=leendert+cornelis&oc=0)
    3. Geneanet-stamboom luutvlastra (https://gw.geneanet.org/luutvlastra?n=mooijman&p=leendert+cornelis&oc=0)

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 20 september 1914 lag tussen 5,8 °C en 14,7 °C en was gemiddeld 9,5 °C. Er was 10,0 mm neerslag. Er was 2,0 uur zonneschijn (16%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
      • 28 maart » Benoeming van Laurentius Schrijnen tot bisschop van Roermond in Nederland.
      • 15 juni » In Durrës (Albanië) sneuvelt de Nederlandse majoor Lodewijk Thomson tijdens een vredesmissie.
      • 3 augustus » Duitsland verklaart de oorlog aan Frankrijk en vraagt het neutrale België om doorgang (Von Schlieffenplan). België weigert.
      • 10 oktober » Onder druk van Duitse bombardementen, werd de officiële overgave van Antwerpen ondertekend door de Antwerpse burgemeester, Jan De Vos.
      • 31 oktober » Het Duitse 16e Beierse reserve infanterieregiment, waarbij Adolf Hitler, verovert Geluveld in de Eerste Slag om Ieper
      • 1 november » Bisschopswijding van Petrus Hopmans, Nederlands bisschop van Breda.
    • De temperatuur op 13 januari 1915 lag tussen -1,4 °C en 9,7 °C en was gemiddeld 3,3 °C. Er was 5,9 mm neerslag. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
      • 17 januari » In Amsterdam wordt het Antoni van Leeuwenhoek Ziekenhuis gesticht, ten behoeve van kankerpatiënten.
      • 14 maart » Sewraam Rambaran Mishre, Surinaams politicus († 1964)
      • 14 april » De Duitsers torpederen het Nederlandse stoomschip Katwijk.
      • 3 mei » Rome zegt het drievoudig bondgenootschap met Duitsland en Oostenrijk-Hongarije op en verklaart op 23 mei de oorlog aan de Donaumonarchie.
      • 24 mei » Italië verklaart de Oostenrijk-Hongaarse Dubbelmonarchie de oorlog.
      • 25 november » Albert Einstein presenteert zijn algemene relativiteitstheorie in het paper The field equations of gravitation.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Mooijman

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Mooijman.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Mooijman.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Mooijman (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Dirk van Vreeswijk, "Stamboom van Vreeswijk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-vreeswijk/I12812.php : benaderd 16 januari 2026), "Leendert Cornelis Mooijman (1914-1915)".