Stamboom van Vreeswijk » Josijntje Michiels de Prince (1661-????)

Persoonlijke gegevens Josijntje Michiels de Prince 

Bron 1

Gezin van Josijntje Michiels de Prince

Zij is getrouwd met Dirk Carelse Beuns.Bron 4

Zij zijn getrouwd op 10 mei 1682 te Biggekerke, zij was toen 20 jaar oud.Bron 5


Kind(eren):

  1. Johanna Dirksdr Beuns  1683-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Josijntje Michiels de Prince?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Josijntje Michiels de Prince

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Josijntje Michiels de Prince

Josijntje Michiels de Prince
1661-????

1682

Dirk Carelse Beuns
± 1648-????


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Geneanet-stamboom jeroen78 (https://gw.geneanet.org/jeroen78?n=beuns&p=johanna&oc=0)
    2. Geneanet-stamboom jeroen78 (https://gw.geneanet.org/jeroen78?n=de+prince&p=josijntje+michiels&oc=0)
    3. Geneanet-stamboom jeroen78 (https://gw.geneanet.org/jeroen78?n=de+prince&p=josijntje+michiels&oc=0)
    4. Geneanet-stamboom aachterberg (https://gw.geneanet.org/aachterberg?n=beuns&p=johanna+dirksdr&oc=0)
    5. Geneanet-stamboom jeroen78 (https://gw.geneanet.org/jeroen78?n=beun&p=dirk+carelse&oc=0)

    Historische gebeurtenissen

    • Stadhouder Prins Willem III (Huis van Oranje) was van 1672 tot 1702 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
    • In het jaar 1682: Bron: Wikipedia
      • 26 januari » Het deltagebied van Zuidwest-Nederland en Vlaanderen wordt getroffen door de stormvloed van 1682.
      • 6 mei » Koning Lodewijk XIV neemt zijn intrek in het Kasteel van Versailles, dat daardoor het regeringscentrum van Frankrijk wordt.
      • 29 september » Willem Doudijns, Theodorus van der Schuer, Daniël Mijtens, Robert Duval en Augustinus Terwesten richten de 'Haagsche Teeken-Academie' (nu: Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten) op in Den Haag, de eerste kunstacademie in Nederland.

    Over de familienaam De Prince


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Dirk van Vreeswijk, "Stamboom van Vreeswijk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-vreeswijk/I11767.php : benaderd 13 januari 2026), "Josijntje Michiels de Prince (1661-????)".