Stamboom van Vreeswijk » Jacobjen Arisd Van Der Wier

Persoonlijke gegevens Jacobjen Arisd Van Der Wier 

Bron 1

    Gezin van Jacobjen Arisd Van Der Wier

    Zij had een relatie met Bastiaan Kleijssen Schipper.Bron 2


    Kind(eren):


    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacobjen Arisd Van Der Wier?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Jacobjen Arisd Van Der Wier

    Jacobjen Arisd Van Der Wier
    ????-



    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Geneanet-stamboom rijerkerk (https://gw.geneanet.org/rijerkerk?n=schipper&p=willem+bastiaansz&oc=0)
    2. Geneanet-stamboom rijerkerk (https://gw.geneanet.org/rijerkerk?n=schipper&p=willem+bastiaansz&oc=0)

    Over de familienaam Wier

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Wier.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Wier.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Wier (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Dirk van Vreeswijk, "Stamboom van Vreeswijk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-vreeswijk/I11018.php : benaderd 15 januari 2026), "Jacobjen Arisd Van Der Wier".