Stamboom van Vreeswijk » Ary van de Hoek

Persoonlijke gegevens Ary van de Hoek 

Bron 1

    Gezin van Ary van de Hoek

    Hij had een relatie met Willemijntje Rysmuur.Bron 2


    Kind(eren):

    1. Seger Ariens van den Hoek  ± 1715-???? 

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Ary van de Hoek?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Ary van de Hoek

    Ary van de Hoek
    ????-



    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Geneanet-stamboom vandoorn3 (https://gw.geneanet.org/vandoorn3?n=van+den+hoek&p=seger+aryenz&oc=0)
    2. Geneanet-stamboom vandoorn3 (https://gw.geneanet.org/vandoorn3?n=van+den+hoek&p=seger+aryenz&oc=0)

    Over de familienaam Van de Hoek


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Dirk van Vreeswijk, "Stamboom van Vreeswijk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-vreeswijk/I10348.php : benaderd 12 januari 2026), "Ary van de Hoek".