Stamboom van Vreeswijk » Marrichjen Cornelisdr (± 1560-< 1602)

Persoonlijke gegevens Marrichjen Cornelisdr 

Bron 1

Gezin van Marrichjen Cornelisdr

Zij heeft/had een relatie met Jan Jans van Tienhoven.Bron 4


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Marrichjen Cornelisdr?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Marrichjen Cornelisdr

Marrichjen Cornelisdr
± 1560-< 1602



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Geneanet-stamboom lesley45 (https://gw.geneanet.org/lesley45?n=van+tienhoven&p=geertgen+jansdr&oc=0)
  2. Geneanet-stamboom lesley45 (https://gw.geneanet.org/lesley45?n=cornelisdr&p=marrichjen&oc=1)
  3. Geneanet-stamboom lesley45 (https://gw.geneanet.org/lesley45?n=cornelisdr&p=marrichjen&oc=1)
  4. Geneanet-stamboom lesley45 (https://gw.geneanet.org/lesley45?n=van+tienhoven&p=geertgen+jansdr&oc=0)

Over de familienaam Cornelisdr


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Dirk van Vreeswijk, "Stamboom van Vreeswijk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-vreeswijk/I10240.php : benaderd 19 januari 2026), "Marrichjen Cornelisdr (± 1560-< 1602)".