Stamboom van Vreeswijk » Goris Klaasz Oudenaarde (1748-1782)

Persoonlijke gegevens Goris Klaasz Oudenaarde 

Bron 1

Gezin van Goris Klaasz Oudenaarde

Hij is getrouwd met Neeltje Willems de Vries.Bron 4

Zij zijn op 22 november 1771 te Lekkerkerk in ondertrouw gegaan.Bron 5


Kind(eren):



Notities over Goris Klaasz Oudenaarde

Recht. Arch. Nr. 7 Lekkerkerk d.d. 24-02-1770:
Adriaan Blanken, oud 34 jaar, Cornelis de Hart, oud 42 jaar, Arij de Jager, oud 40 jaar, Cornelis Klerk, oud 32 jaar, Piet van der Wal, oud 33jaar, Jan Klaasen, oud 60 jaar en Goris Oudenaarden, oud 21 jaar, verklaren dat zij op 15 februari 1770 zijn verzocht te komen ten huize van Dirk de Jong, en aldaar hebben gevonden Pieter de Jong, ziek te bed liggende. Zij hebben Pieter horen en zien zeggen dat hij 50 gulden legateerde aan Bastiaantje de Koning, nagelaten dochter van zijn zus Jacomijntje de Jong, in huwelijk verwekt bij Pieter de Koning, en won. te Krimpen ad Lek. Hij stelt verder tot voogden over zijn gemelde minderjarige nicht Jan de Jong en Dirk de Jong, zijn broers.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Goris Klaasz Oudenaarde?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Goris Klaasz Oudenaarde

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Goris Klaasz Oudenaarde


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. http://www.familie-rook.nl/
    2. http://www.familie-rook.nl/
    3. http://www.familie-rook.nl/
    4. http://www.familie-rook.nl/
    5. http://www.familie-rook.nl/

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 10 oktober 1782 lag rond de 10,0 °C. De wind kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Typering van het weer: betrokken. Bron: KNMI
    • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
    • In het jaar 1782: Bron: Wikipedia
      • 13 januari » Eerste opvoering van Die Räuber van Friedrich Schiller in Mannheim.
      • 6 april » Rama I wordt koning van Thailand. Begin van de thans regerende Chakri-dynastie.
      • 16 juli » Première van de opera Die Entführung aus dem Serail van Wolfgang Amadeus Mozart in het Burgtheater in Wenen.
      • 4 augustus » Constanze trouwt met Wolfgang Amadeus Mozart.
      • 30 november » Verenigde Staten en het Verenigd Koninkrijk tekenen een voorlopig vredesverdrag, waarmee een eind komt aan de Amerikaanse Onafhankelijkheidsoorlog.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Oudenaarde


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Dirk van Vreeswijk, "Stamboom van Vreeswijk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-vreeswijk/I10064.php : benaderd 5 januari 2026), "Goris Klaasz Oudenaarde (1748-1782)".