Stamboom Van Verseveld » Bertus Schulp (1918-2010)

Persoonlijke gegevens Bertus Schulp 


Gezin van Bertus Schulp

Hij is getrouwd met Clasina Gijsbertha van Verseveld.

Zij zijn getrouwd op 7 februari 1945 te Rotterdam, hij was toen 26 jaar oud.


Notities over Bertus Schulp

Kinderen :

1. Bert Schulp
2. Wil Schulp
kinderen : Cecil
Daan
Julien
3. Ineke Schulp gehuwd met Eddy Hermans
kinderen : Jasper
Dino
4. Nel Schulp gehuwd met Wiecher van Lingen
kinderen : Marieke
Ellen

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Bertus Schulp?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Bertus Schulp

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Bertus Schulp

Jan Schulp
1851-1902
Bertus Pols
1869-1943

Bertus Schulp
1918-2010

1945

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 14 april 1918 lag tussen 4,9 °C en 6,6 °C en was gemiddeld 5,8 °C. Er was 0,1 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
      • 16 januari » De Postcheque- en Girodienst wordt gestart.
      • 21 april » De Duitse jachtdriedekker van Manfred von Richthofen (de Rode baron) wordt neergeschoten, waarbij hij om het leven komt.
      • 24 april » In Middelburg wordt de Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP) opgericht.
      • 1 juni » Oprichting van de Nederlandse amateurvoetbalvereniging Excelsior Maassluis.
      • 17 juli » De Russische tsaar Nicolaas II en zijn gezin worden, na anderhalf jaar verbanning, op last van de nieuwe plaatselijke Sovjetleiders gefusilleerd in Jekaterinenburg.
      • 16 november » De Democratische Republiek Hongarije wordt uitgeroepen
    • De temperatuur op 7 februari 1945 lag tussen 5,5 °C en 9,3 °C en was gemiddeld 7,9 °C. Er was 1,4 mm neerslag gedurende 2,3 uur. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • Van 23 februari 1945 tot 24 juni 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy III met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1945: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,2 miljoen inwoners.
      • 15 februari » Operatie Sonnenwende gaat van start. Hierdoor werd de Slag om Berlijn slechts enkele maanden uitgesteld.
      • 5 april » Begin van de Opstand van de Georgiërs.
      • 16 april » Tweede Wereldoorlog: Bevrijding van Groningen.
      • 28 augustus » In Argentinië wordt de krant Clarín opgericht.
      • 14 september » Benoeming van de Nederlander Martin Lucas tot apostolisch delegaat in Zuid-Afrika.
      • 20 november » Begin van het Proces van Neurenberg.
    • De temperatuur op 11 juli 2010 lag tussen 18,4 °C en 29,3 °C en was gemiddeld 22,9 °C. Er was 1,8 mm neerslag gedurende 0,5 uur. Er was 12,3 uur zonneschijn (75%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2010: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
      • 4 februari » Het beeldhouwwerk L'Homme qui marche I van Alberto Giacometti wordt in Londen verkocht voor 65 miljoen pond sterling, het hoogste bedrag ooit voor een geveild kunstwerk.
      • 21 februari » Schaatsster Ireen Wüst wint goud op de 1500 meter tijdens de Olympische Winterspelen van Vancouver.
      • 26 februari » Nicolien Sauerbreij wint goud op de parallelle reuzenslalom tijdens de Olympische Winterspelen in Vancouver. Het is de honderdste Nederlandse gouden Olympische medaille.
      • 25 maart » Een vulkaanuitbarsting op IJsland ontregelt het vliegverkeer in heel Europa.
      • 15 juli » De Airbus A380, het grootste passagiersvliegtuig ter wereld, landt voor het eerst in Nederland, op luchthaven Schiphol.
      • 7 september » Israël wordt lid van de OESO.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Schulp

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Schulp.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Schulp.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Schulp (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Piet van Verseveld, "Stamboom Van Verseveld", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-verseveld/I585.php : benaderd 12 maart 2026), "Bertus Schulp (1918-2010)".