Stamboom Van Verseveld » Willem Lubbers van Esschoten (1731-1792)

Persoonlijke gegevens Willem Lubbers van Esschoten 


Gezin van Willem Lubbers van Esschoten

Hij is getrouwd met Teuntje Janse Bunck.

Zij zijn getrouwd op 22 februari 1767 te Doorn.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Willem Lubbers van Esschoten?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Willem Lubbers van Esschoten

Willem Lubbers van Esschoten
1731-1792

1767

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 2 december 1731 lag rond de 8,0 °C. De wind kwam overheersend uit het noorden. Typering van het weer: half bewolkt. Bron: KNMI
  • Van 1702 tot 1747 kende Nederland (ookwel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden) zijn Tweede Stadhouderloze Tijdperk.
  • In het jaar 1731: Bron: Wikipedia
    • 3 februari » Het Koninklijk paleis in Brussel wordt totaal door brand verwoest.
    • 31 oktober » Ondertekening van een berucht emigratiebevel waardoor ongeveer 20.000 protestantse inwoners het land Salzburg moesten verlaten.
  • De temperatuur op 22 februari 1792 lag rond de -2,0 °C. De wind kwam overheersend uit het noord-westen. Typering van het weer: betrokken sneeuw. Bron: KNMI
  • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1792: Bron: Wikipedia
    • 25 april » De Marseillaise, het Franse volkslied wordt gecomponeerd.
    • 10 augustus » Bestorming van de Tuilerieën, de woning van koning Lodewijk XVI in Parijs wordt bestormd door een woedende menigte. Het zou resulteren in de bloedigste dag van de Franse Revolutie en was de opmaat voor de Septembermoorden.
    • 6 november » Tijdens de Eerste Coalitieoorlog vindt de Slag bij Jemappes plaats.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Esschoten


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Piet van Verseveld, "Stamboom Van Verseveld", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-verseveld/I5602.php : benaderd 27 januari 2026), "Willem Lubbers van Esschoten (1731-1792)".