Stamboom Van Ulden » Johanna Francina van Marsbergen (1889-????)

Persoonlijke gegevens Johanna Francina van Marsbergen 

  • Zij is geboren op 24 september 1889 in Den Haag.Bron 1
    Tijdstip: 07:00
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 4 maart 2008.

Gezin van Johanna Francina van Marsbergen

Zij is getrouwd met Wilhelmus Johannes van Ulden.

Zij zijn getrouwd op 31 juli 1912 te Den Haag, zij was toen 22 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):


Het echtpaar is gescheiden 7 maart 1922 te Den Haag.Bron 3


Notities over Johanna Francina van Marsbergen

dochter van Johannes van Marsbergen en Maria Elisabeth Portasse

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Francina van Marsbergen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Francina van Marsbergen

Johanna Francina van Marsbergen
1889-????

1912

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. digitaal archief Den Haag, akte 4056
  2. digitaal archief Den Haag, akte 1473
  3. digitaal archief Den Haag
    Ingeschreven in de burgerlijke stand op 15-3-1922 te Den Haag

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 24 september 1889 lag rond de 11,4 °C. Er was 11 mm neerslag. De winddruk was 22 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 97%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1889: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 8 januari » Herman Hollerith krijgt octrooi op de tabelleermachine.
    • 3 april » De Staten-Generaal, in verenigde vergadering bijeen, verklaren de Nederlandse koning Willem III wegens ziekte buiten staat de regering waar te nemen.
    • 14 juli » Stichting van de Tweede Internationale in Parijs.
    • 6 september » In Antwerpen ontploft de patroonfabriek Corvilain. Er vallen 95 slachtoffers.
    • 10 september » Albert I wordt vorst van Monaco.
    • 15 oktober » Opening van het Centraal Station te Amsterdam, gebouwd naar een ontwerp van Pierre Cuypers.
  • De temperatuur op 31 juli 1912 lag tussen 11,9 °C en 18,2 °C en was gemiddeld 15,3 °C. Er was 0,7 mm neerslag. Er was 2,7 uur zonneschijn (17%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 12 februari » China gaat over op de gregoriaanse kalender.
    • 28 februari » De Vereniging van Nederlandse Gemeenten wordt opgericht.
    • 5 mei » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SV Ried.
    • 16 juni » Rusland en Frankrijk sluiten een marineverdrag.
    • 4 augustus » De 53-jarige Noorse schrijver Knut Hamsun voltooit zijn romantrilogie De Zwerver.
    • 8 oktober » De Eerste Balkanoorlog breekt uit.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Marsbergen


De publicatie Stamboom Van Ulden is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
K. van Dijken, "Stamboom Van Ulden", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-ulden/I981.php : benaderd 2 januari 2026), "Johanna Francina van Marsbergen (1889-????)".