Stamboom van Uitert » Sara Maria Elizabeth "Sjaan" van Uitert (1915-2007)

Persoonlijke gegevens Sara Maria Elizabeth "Sjaan" van Uitert 


Gezin van Sara Maria Elizabeth "Sjaan" van Uitert

Zij is getrouwd met Johannes Ofman.

Zij zijn getrouwd op 25 april 1934 te Rotterdam, Zuid-Holland, Nederland, zij was toen 19 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Sara Maria Elizabeth "Sjaan" van Uitert?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Sara Maria Elizabeth "Sjaan" van Uitert

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Sara Maria Elizabeth van Uitert

Sara Maria Elizabeth van Uitert
1915-2007

1934

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 9 maart 1915 lag tussen -2,4 °C en 2,3 °C en was gemiddeld -0,4 °C. Er was 1,3 uur zonneschijn (11%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
      • 19 januari » Georges Claude krijgt octrooi op de neonlamp.
      • 27 januari » De Verenigde Staten bezetten Haïti.
      • 16 februari » De Fransen beginnen in Champagne een winteroffensief tegen de Duitse troepen; een maand later wordt het zonder enig resultaat afgeblazen.
      • 14 maart » Sewraam Rambaran Mishre, Surinaams politicus († 1964)
      • 14 april » De Duitsers torpederen het Nederlandse stoomschip Katwijk.
      • 24 mei » Italië verklaart de Oostenrijk-Hongaarse Dubbelmonarchie de oorlog.
    • De temperatuur op 25 april 1934 lag tussen 2,8 °C en 12,6 °C en was gemiddeld 7,5 °C. Er was 1,4 mm neerslag gedurende 1,1 uur. Er was 1,3 uur zonneschijn (9%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1934: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,3 miljoen inwoners.
      • 23 februari » Leopold III wordt na de dood van zijn vader Albert I koning der Belgen.
      • 14 maart » Eugene Cernan, Amerikaans astronaut, laatste mens op de maan († 2017)
      • 11 april » In de nacht van 10 op 11 april worden uit de Sint-Baafskathedraal twee panelen van Het Lam Gods gestolen.
      • 28 mei » In Canada wordt de Dionne-vijfling geboren.
      • 9 juni » Donald Duck maakt zijn debuut in de tekenfilm The Wise Little Hen.
      • 11 augustus » Op het eiland Alcatraz wordt een gevangenis geopend.
    • De temperatuur op 1 juli 2007 lag tussen 15,5 °C en 23,3 °C en was gemiddeld 19,2 °C. Er was 7,8 mm neerslag gedurende 2,4 uur. Er was 6,5 uur zonneschijn (39%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2007: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
      • 11 januari » Vietnam wordt lid van de Wereldhandelsorganisatie, als 150ste.
      • 11 april » De Duitse wielrenner Marcus Burghardt wint de wielerklassieker Gent-Wevelgem.
      • 19 mei » VfB Stuttgart wordt kampioen van Duitsland, net voor FC Schalke 04.
      • 17 juni » De Nederlandse Paralympisch atlete Annette Roozen krijgt een Bronzen Nelli Cooman op de Nelli Cooman Games voor haar prestaties (WR 100m en 200m (eerste wedstrijd op de 200m)).
      • 7 juli » Live Earth, een reeks concerten op diverse locaties op zeven continenten, wordt gehouden om aandacht te vragen voor het klimaat.
      • 9 augustus » Het NOC*NSF heeft Beach Soccer als sport erkend. De NBSB kan nu rekenen op een Basisbijdrage Topsport.
    • De temperatuur op 5 juli 2007 lag tussen 12,5 °C en 19,6 °C en was gemiddeld 15,8 °C. Er was 27,4 mm neerslag gedurende 6,9 uur. Er was 5,8 uur zonneschijn (35%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2007: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
      • 5 maart » Tijdens de bouw van de achtbaan Troy in Attractiepark Toverland stort een deel van de bouwconstructie in.
      • 3 juni » Paus Benedictus XVI verklaart 4 mensen heilig, nl. de Limburgse Pater Karel Houben, een Poolse pater, een Maltese priester en een Franse zuster.
      • 27 juni » De Ethiopische atleet Haile Gebrselassie vestigt het werelduurrecord atletiek in Ostrava: in één uur tijd loopt hij 21285 m.
      • 30 juni » Op het vliegveld van Glasgow ramt een jeep gevuld met benzine terminal 1. Waarschijnlijk was het de bedoeling dat de auto zou ontploffen. Dit komt een dag na de mislukte aanslagen in Londen. De autoriteiten vermoeden dat het om een terroristische aanval gaat; Groot-Brittannië stelt het hoogste terreuralarm in.
      • 1 juli » Felipe Massa wint de F1 GP van Frankrijk op het circuit van (Magny-Cours).
      • 19 juli » Begin van de Zuid-Koreaanse gijzelcrisis in Afghanistan
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Uitert


    De publicatie Stamboom van Uitert is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Cor Blommers, "Stamboom van Uitert", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-uitert/I597.php : benaderd 21 januari 2026), "Sara Maria Elizabeth "Sjaan" van Uitert (1915-2007)".