22 februari » Hawaï wordt officieel een territorium van de Verenigde Staten.
11 april » In de VS loopt de eerste bruikbare duikboot van stapel, de USS Holland (SS-1).
14 mei » De Olympische Zomerspelen worden in Parijs geopend.
19 september » Butch Cassidy en de Sundance Kid plegen hun eerste overval.
4 december » De Nationale Vergadering van Frankrijk verwerpt een plan van de nationalistische generaal Auguste Mercier om het Verenigd Koninkrijk binnen te vallen.
9 december » Koningin Wilhelmina ontvangt president Kruger van de boerenrepubliek Transvaal.
Dag van overlijden 24 mei 1902
De temperatuur op 24 mei 1902 lag tussen 8,7 °C en 18,4 °C en was gemiddeld 13,3 °C. Er was 16,0 uur zonneschijn (99%). Bron: KNMI
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Frans van Tuil, "Stamboom Van Tuil, Heij, Klavers, Heinen e.v.a.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-tuil/I887.php : benaderd 20 januari 2026), "Evert van den Berg (1900-1902)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.