Stamboom Van Tuil, Heij, Klavers, Heinen e.v.a. » Aartje Bernts van Engelenburg (1680-????)

Persoonlijke gegevens Aartje Bernts van Engelenburg 


Gezin van Aartje Bernts van Engelenburg

Zij is getrouwd met Cornelis Hendriks Stuivenberg.

Zij zijn getrouwd op 24 september 1702 te Veenendaal.


Kind(eren):

  1. Jan van Stuivenberg  1703-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Aartje Bernts van Engelenburg?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Aartje Bernts van Engelenburg

Aartje Bernts van Engelenburg
1680-????

1702

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Van Engelenburg


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Frans van Tuil, "Stamboom Van Tuil, Heij, Klavers, Heinen e.v.a.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-tuil/I4793.php : benaderd 24 januari 2026), "Aartje Bernts van Engelenburg (1680-????)".