Stamboom Van Tuil, Heij, Klavers, Heinen e.v.a. » Wilhelm Frijstein (1863-1949)

Persoonlijke gegevens Wilhelm Frijstein 


Gezin van Wilhelm Frijstein

Hij is getrouwd met Gesina Lammers.

Zij zijn getrouwd op 25 juni 1885 te Enschede, hij was toen 22 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Elisabeth Frijstein  1886-1965 
  2. Margaretha Frijstein  1892-1964 
  3. Abraham Frijstein  1895-???? 

Gebeurtenis (Acte huwelijk).

Algemeen Toegangnr: 123


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelm Frijstein?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wilhelm Frijstein

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wilhelm Frijstein


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 25 juni 1885 lag rond de 19,1 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 81%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1885: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 1 april » Het rooms-katholieke blad De Maasbode verschijnt voor het eerst als dagblad.
      • 3 april » De motor van Gottlieb Daimler wordt gepatenteerd in Duitsland.
      • 13 mei » Oprichting van de Nederlandsche Kolfbond in de sociëteit De Vereniging te Haarlem. Honderd jaar later, op maandag 13 mei 1985, krijgt de bond het predicaat Koninklijk.
      • 17 juni » Het Vrijheidsbeeld komt aan in de haven van New York.
      • 1 oktober » Het eerste nummer van De Nieuwe Gids verschijnt.
      • 10 november » Demonstratie van de eerste motorfiets door bouwer Gottlieb Daimler.
    • De temperatuur op 8 mei 1949 lag tussen 3,7 °C en 12,8 °C en was gemiddeld 8,3 °C. Er was 5,9 uur zonneschijn (39%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
    • In het jaar 1949: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,9 miljoen inwoners.
      • 31 maart » Newfoundland wordt deel van Canada.
      • 23 april » Nederland annexeert delen van Duitsland als compensatie voor geleden oorlogsschade. De meeste geannexeerde gebieden zijn in 1963 weer teruggegeven.
      • 4 mei » Bij de Superga-vliegramp komt het hele elftal van voetbalclub Torino om het leven.
      • 21 september » Communisten roepen de Volksrepubliek China uit.
      • 22 september » De Sovjet-Unie brengt zijn eerste atoombom tot ontploffing.
      • 1 oktober » Koningin Juliana onthult een monument ter nagedachtenis aan de slachtoffers van de Razzia van Putten.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Frijstein


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Frans van Tuil, "Stamboom Van Tuil, Heij, Klavers, Heinen e.v.a.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-tuil/I1413.php : benaderd 29 januari 2026), "Wilhelm Frijstein (1863-1949)".