Stamboom Van Tuil, Heij, Klavers, Heinen e.v.a. » Evert Beukhof (1925-1981)

Persoonlijke gegevens Evert Beukhof 


Gezin van Evert Beukhof

Hij is getrouwd met Catharina Beukhof.

Zij zijn getrouwd.


Notities over Evert Beukhof

jong gestorven

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Evert Beukhof?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Evert Beukhof

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Evert Beukhof


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 30 juni 1925 lag tussen 8,7 °C en 21,6 °C en was gemiddeld 15,9 °C. Er was 8,5 uur zonneschijn (51%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1925: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,3 miljoen inwoners.
      • 3 januari » Benito Mussolini kondigt aan dat hij de dictator wordt van Italië.
      • 3 maart » Benoeming van Angelo Roncalli tot apostolisch visitator in Bulgarije.
      • 26 juli » De Belg André Massaux vestigt een nieuw wereldrecord zweefvliegen (duurvlucht) door 10 uur en 41 minuten in de lucht te blijven.
      • 10 augustus » Stormramp van 1925, een noodweer met zeer zware windstoten en meerdere tornado's richt veel schade aan. Vooral Borculo wordt zwaar getroffen.
      • 16 september » Oprichting Rotterdamse hockeyclub HC Rotterdam.
      • 11 november » Robert Millikan bewijst het bestaan van kosmische straling.
    • De temperatuur op 26 juli 1981 lag tussen 8,0 °C en 18,0 °C en was gemiddeld 14,7 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was 1,6 uur zonneschijn (10%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
    • Van vrijdag 11 september 1981 tot zaterdag 29 mei 1982 was er in Nederland het kabinet Van Agt II met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA).
    • In het jaar 1981: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,2 miljoen inwoners.
      • 13 april » De Efteling opent de attracties Python en Gondoletta.
      • 1 juli » In Nijmegen splitsen de amateurs van SC NEC zich af van de betaald voetbal organisatie N.E.C..
      • 3 september » Het Verdrag inzake de uitbanning van alle vormen van discriminatie van vrouwen wordt van kracht.
      • 6 oktober » De Egyptisch president Anwar Sadat wordt vermoord.
      • 1 december » Een Joegoslavische DC-9 botst tijdens het aanvliegen van Ajaccio Airport in Corsica op een berg. Alle 178 inzittenden komen om.
      • 14 december » Israël annexeert de Golanhoogten van Syrië.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Beukhof

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Beukhof.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Beukhof.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Beukhof (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Frans van Tuil, "Stamboom Van Tuil, Heij, Klavers, Heinen e.v.a.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-tuil/I1196.php : benaderd 29 januari 2026), "Evert Beukhof (1925-1981)".