Stamboom Van Traa » Jacoba Rosetta van Raalte (1876-1941)

Persoonlijke gegevens Jacoba Rosetta van Raalte 

  • Zij is geboren op 3 september 1876 in Rotterdam.
    Kind Jacoba Rosetta van Raalte
    Vader David van Raalte
    Moeder Antje de Jongh
    Plaats Rotterdam
    Geboortedatum 03-09-1876
    Opmerkingen akte nr. 3708
    Bronverwijzing Rotterdam1876c165v
  • Zij is overleden op 16 april 1941 in Den Haag, zij was toen 64 jaar oud.
  • Een kind van David van Raalte en Antje de Jongh
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 14 november 2009.

Gezin van Jacoba Rosetta van Raalte

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacoba Rosetta van Raalte?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jacoba Rosetta van Raalte

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jacoba Rosetta van Raalte

Jacoba Rosetta van Raalte
1876-1941


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 3 september 1876 lag rond de 14,4 °C. Er was 3 mm neerslag. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 75%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
    • In het jaar 1876: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 14 februari » Alexander Graham Bell vraagt patent aan op de telefoon; twee uur later doet Elisha Gray hetzelfde.
      • 7 maart » Alexander Graham Bell ontvangt patent voor de telefoon.
      • 22 mei » Splitsing van het Apostolisch vicariaat Japan in de apostolische vicariaten Noord-Japan, Centraal-Japan en Zuid-Japan.
      • 30 mei » Staatsgreep van de Jong-Turken.
      • 8 augustus » Thomas Alva Edison verkrijgt octrooi op de stencilmachine.
      • 4 november » Première van Symfonie nr. 1 (Brahms) van Johannes Brahms in Karlsruhe.
    • De temperatuur op 16 april 1941 lag tussen -1,1 °C en 13,5 °C en was gemiddeld 6,7 °C. Er was 10,1 uur zonneschijn (73%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1941: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,9 miljoen inwoners.
      • 4 februari » Roy Plunkett maakt – middels een octrooi-aanvraag – zijn uitvinding van het teflon wereldkundig.
      • 27 april » Oprichting van het Sloveens Bevrijdingsfront in Ljubljana.
      • 24 mei » Het Engels oorlogsschip HMS Hood wordt in de jacht op de Bismarck in de Zeeslag in de Straat Denemarken tot zinken gebracht.
      • 1 juni » Farhud - Pogrom in Bagdad, gericht tegen de Joden.
      • 22 juni » Nazi-Duitsland begint Operatie Barbarossa, de grootste militaire onderneming in de geschiedenis, tegen de Sovjet-Unie.
      • 31 oktober » De Duitse U 552 onderzeeboot torpedeert met succes een Amerikaanse torpedobootjager, op een moment dat de VS nog niet in oorlog was met Duitsland.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Raalte


    De publicatie Stamboom Van Traa is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Van Traa, "Stamboom Van Traa", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-traa/I522.php : benaderd 1 januari 2026), "Jacoba Rosetta van Raalte (1876-1941)".