Stamboom Van Traa » Ingeborg Kallmeyer (1944-)

Persoonlijke gegevens Ingeborg Kallmeyer 

De auteur van deze publicatie heeft toestemming van de persoon in kwestie (voor zover het een levende persoon betreft) voor het vermelden van de gegevens.


Gezin van Ingeborg Kallmeyer

Zij is getrouwd met Arthur van Traa.

Zij zijn getrouwd op 5 april 1985 te Hamburg, zij was toen 40 jaar oud.

Het echtpaar is gescheiden.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Ingeborg Kallmeyer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 22 september 1944 lag tussen 7,5 °C en 20,0 °C en was gemiddeld 13,7 °C. Er was 5,8 uur zonneschijn (47%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1944: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
    • 12 februari » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub Deportivo Pereira.
    • 13 april » Crash van een B-17 bommenwerper te Berismenil (La roche en ardenne)
    • 7 augustus » De Amerikaanse computertechnicus Howard Aiken presenteert op de Harvard-universiteit de eerste programmeerbare rekenmachine, de Harvard Mark I.
    • 12 september » In Limburg begint de bevrijding van Nederland. Noorbeek wordt als eerste gemeente van Nederland bevrijd door de geallieerden.
    • 18 september » Britten torpederen de Junyo Maru. Meer dan duizend Nederlandse gevangenen komen om.
    • 7 oktober » De eerste en enige gewapende opstand in het concentratiekamp Auschwitz door het Sonderkommando. Deze gebeurtenissen zijn verfilmd in de film The Grey Zone.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Kallmeyer


De publicatie Stamboom Van Traa is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Van Traa, "Stamboom Van Traa", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-traa/I486.php : benaderd 15 februari 2026), "Ingeborg Kallmeyer (1944-)".