Stamboom van Tol » Eugene Marie Jean Dulfer (1871-????)

Persoonlijke gegevens Eugene Marie Jean Dulfer 


Gezin van Eugene Marie Jean Dulfer

Hij is getrouwd met Maria Elizabeth Cornelia Linden.

Zij zijn getrouwd op 13 oktober 1898 te Rotterdam, Zuid Holland Nederland, hij was toen 27 jaar oud.

Het echtpaar is op 23 januari 1903 gescheiden.

Oorzaak: Echtscheiding.


Notities over Eugene Marie Jean Dulfer

Beroep: Agent van buienlandse huizen.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Eugene Marie Jean Dulfer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 9 februari 1871 lag rond de -3,1 °C. Er was 0.6 mm neerslag. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De relatieve luchtvochtigheid was 92%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
  • Van 4 januari 1871 tot 6 juli 1872 was er in Nederland het kabinet Thorbecke III met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1871: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 18 januari » Wilhelm I wordt de eerste keizer van het Duitse Keizerrijk.
    • 29 maart » De Royal Albert Hall wordt geopend door koningin Victoria.
    • 10 mei » Iejoor, de ezel uit Winnie de Poeh wordt gemaakt door A.A. Milne.
    • 8 oktober » Een grote brand verwoest bijna zes vierkante kilometer van Chicago waarbij honderden mensen omkomen.
    • 10 november » Journalist Henry Morton Stanley ontdekte de vermiste Schotse zendeling David Livingstone in het Afrikaanse dorpje Ujiji, en sprak daarbij de later legendarische woorden "Dr. Livingstone, I presume?".
    • 24 december » eerste uitvoering van Aida, opera van Giuseppe Verdi, ter gelegenheid van de opening van het Suezkanaal.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Dulfer

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Dulfer.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Dulfer.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Dulfer (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom van Tol is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
A.L.van Tol, "Stamboom van Tol", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-tol/I2005.php : benaderd 2 maart 2026), "Eugene Marie Jean Dulfer (1871-????)".