Stamboom Van 't Hoff - Zondag - Bosch - de Zwaan - vd Kolk - Westhuis - Plomp » Caroline Wilhelmine Went (± 1851-????)

Persoonlijke gegevens Caroline Wilhelmine Went 

  • Zij is geboren rond 1851 in Klein Jablau (D).
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 22 september 2013.

Gezin van Caroline Wilhelmine Went

Zij is getrouwd met Heeko Edens.

Zij zijn getrouwd op 31 maart 1881 te Nieuwolda.


Kind(eren):

  1. Karel Edens  ± 1888-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Caroline Wilhelmine Went?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Caroline Wilhelmine Went

Caroline Wilhelmine Went
± 1851-????

1881

Heeko Edens
1839-1914

Karel Edens
± 1888-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 31 maart 1881 lag rond de 2,2 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 61%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
  • In het jaar 1881: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 25 januari » Thomas Edison en Alexander Graham Bell richten de Oriental Telephone Company op.
    • 3 maart » De Nederlandse koning Willem III kondigt een nieuw Wetboek van Strafrecht af
    • 4 maart » James Garfield wordt beëdigd als 20e president van de Verenigde Staten
    • 1 juni » Eerste Nederlandse openbare telefoonnetwerk wordt in gebruik genomen.
    • 4 juni » De Brabantse Lijn, de spoorlijn die Tilburg met Nijmegen verbindt, wordt geopend.
    • 20 september » Chester A. Arthur legt de eed af als 21ste President van de Verenigde Staten.

Over de familienaam Went

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Went.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Went.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Went (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ronald van 't Hoff, "Stamboom Van 't Hoff - Zondag - Bosch - de Zwaan - vd Kolk - Westhuis - Plomp", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-t-hoff/I8435.php : benaderd 15 februari 2026), "Caroline Wilhelmine Went (± 1851-????)".