Stamboom Van 't Hoff - Zondag - Bosch - de Zwaan - vd Kolk - Westhuis - Plomp » Evert de Zwaan (1940-2005)

Persoonlijke gegevens Evert de Zwaan 


Gezin van Evert de Zwaan

Hij is getrouwd met Reintje Lambertha van de Bunte.

Zij zijn getrouwd op 11 september 1968 te Nunspeet, hij was toen 27 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Evert de Zwaan?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Evert de Zwaan

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Evert de Zwaan


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 29 december 1940 lag tussen 1,7 °C en 6,0 °C en was gemiddeld 4,0 °C. Er was 6,7 mm neerslag gedurende 5,9 uur. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
    • 11 mei » De Duitse invallers bereiken het Albertkanaal.
    • 15 mei » Tweede Wereldoorlog: Duitse inval in Noord-Frankrijk.
    • 1 juli » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub FK Inter Bratislava.
    • 28 juli » Koningin Wilhelmina opent de uitzendingen van Radio Oranje vanuit Londen.
    • 11 september » Hitler schort het bevel tot de landing in Engeland drie dagen op; hij stelt ook op 14 en 17 september de beslissing uit.
    • 15 oktober » Lluís Companys, president van de Generalitat de Catalunya wordt in het kasteel van Montjuïc in Barcelona gefusilleerd door het leger van het Francoregime.
  • De temperatuur op 11 september 1968 lag tussen 13,6 °C en 22,4 °C en was gemiddeld 17,4 °C. Er was 6,7 mm neerslag gedurende 3,8 uur. Er was 6,4 uur zonneschijn (49%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • In het jaar 1968: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,7 miljoen inwoners.
    • 5 juni » Robert F. Kennedy wordt neergeschoten in het Ambassador Hotel in Los Angeles door Sirhan Sirhan. Hij overlijdt de volgende dag.
    • 7 juni » Legoland Billund wordt officieel geopend.
    • 23 juni » Jozef Adamec scoort namens Tsjecho-Slowakije als eerste voetballer ooit een hattrick tegen Brazilië in een onderlinge oefeninterland in Bratislava.
    • 31 juli » De eerste aflevering van de komische serie Dad's Army wordt uitgezonden op de BBC.
    • 21 september » Harry Steevens wint de derde editie van Nederlands enige wielerklassieker, de Amstel Gold Race.
    • 21 september » Het eerste nummer van Amnesty's mensenrechtenmagazine Wordt Vervolgd verschijnt in Nederland.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam De Zwaan

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Zwaan.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Zwaan.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Zwaan (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ronald van 't Hoff, "Stamboom Van 't Hoff - Zondag - Bosch - de Zwaan - vd Kolk - Westhuis - Plomp", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-t-hoff/I6196.php : benaderd 28 februari 2026), "Evert de Zwaan (1940-2005)".