De temperatuur op 19 januari 1936 lag tussen -1,2 °C en 0,6 °C en was gemiddeld 0,1 °C. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
1 maart » De bouw van de Amerikaanse Hooverdam wordt afgerond.
7 maart » Duitsland start remilitarisatie van het Rijnland, daarmee het verdrag van Versailles overtredend.
13 september » Voor de tweede maal wordt Loen, Noorwegen, getroffen door een vloedgolf nadat een enorm rotsblok in een meer is gevallen. Er vallen 74 doden.
5 oktober » Totstandkoming van de eerste communicatie via coax-kabel, tussen New York en Philadelphia.
11 december » Koning Eduard VIII van het Verenigd Koninkrijk doet afstand van de troon om te kunnen trouwen met Wallis Simpson, een gescheiden Amerikaanse vrouw.
Dag van overlijden 25 april 2009
De temperatuur op 25 april 2009 lag tussen 7,7 °C en 20,2 °C en was gemiddeld 13,9 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 7,7 uur zonneschijn (53%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
4 februari » De 150 jaar oude firma Märklin, een bekende fabrikant van modeltreinen, vraagt uitstel van betaling aan.
4 augustus » In Nederland valt de eerste dode als gevolg van de Mexicaanse griep; een jongen van 17 jaar, die al ernstig ziek was toen hij de griep kreeg.
23 augustus » Met de verkiezing van de 18-jarige Stefania Fernández tot Miss Universe heeft Venezuela meer Miss Universe en Miss World-titels vergaard dan welk ander land dan ook.
21 oktober » Vanwege waterschaarste in Venezuela roept president Hugo Chávez zijn landgenoten op niet langer dan drie minuten onder de douche te staan en te zingen.
6 december » Evo Morales wordt met ruime meerderheid herkozen als president van Bolivia.
23 december » Zevenvoudig wereldkampioen Michael Schumacher kondigt zijn rentree aan in de F1. Hij heeft getekend bij Mercedes Grand Prix.
Dag van begraven 29 april 2009
De temperatuur op 29 april 2009 lag tussen 2,4 °C en 16,7 °C en was gemiddeld 9,9 °C. Er was 6,4 uur zonneschijn (43%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
1 januari » In de Europese Unie is het metriek stelsel als standaard ingevoerd.
21 januari » Voetballer Axel Witsel van Standard Luik neemt in het Casino-Kursaal Oostende de Belgische Gouden Schoen 2008 in ontvangst.
8 april » Een zilveren microscoop van Antoni van Leeuwenhoek wordt geveild voor 347.708 euro.
12 april » Tom Boonen wint voor de derde keer de wielerklassieker Parijs-Roubaix.
11 mei » De lancering van de vierde en tevens laatste onderhoudsmissie (STS-125) naar de ruimtetelescoop Hubble vond plaats.
16 augustus » De Jamaicaanse atleet Usain Bolt verbetert het wereldrecord 100 meter sprint voor mannen tot 9.58 seconden op het WK atletiek in Berlijn.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Ronald van 't Hoff, "Stamboom Van 't Hoff - Zondag - Bosch - de Zwaan - vd Kolk - Westhuis - Plomp", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-t-hoff/I31289.php : benaderd 22 januari 2026), "Hendrikje Zoet (1936-2009)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.