Stamboom Van 't Hoff - Zondag - Bosch - de Zwaan - vd Kolk - Westhuis - Plomp » Evertje van de Kolk (1878-1946)

Persoonlijke gegevens Evertje van de Kolk 


Gezin van Evertje van de Kolk

Zij is getrouwd met Tijmen Rekers.

Zij zijn getrouwd op 4 augustus 1899 te Nunspeet, zij was toen 21 jaar oud.Bron 2

- Afkondigingen Huwelijk 23-07-1899 en 30-07-1899 te Nunspeet.
- Tijmen Rekers bij Huwelijk : milicien, verlofganger van het 5de Regiment Infanterie.
Hendrikus Wijnbergen was hierbij getuige.
Harmen Rekers was hierbij getuige.
Gerardus Hagenbeek was hierbij getuige.
Harmen Goris was hierbij getuige.

Kind(eren):

  1. Aart Rekers  1900-
  2. Aartje Rekers  1902-
  3. Jannetje Rekers  1906-1907
  4. Jan Rekers  1908-
  5. Evert Rekers  1915-1989 
  6. Tijmen Rekers  1917-1918

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Evertje van de Kolk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Evertje van de Kolk

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Afbeelding(en) Evertje van de Kolk

Voorouders (en nakomelingen) van Evertje van de Kolk

Evert Pater
1802-1876
Aartje Pater
1834-1908

Evertje van de Kolk
1878-1946

1899

Tijmen Rekers
1873-1946

Aart Rekers
1900-????
Aartje Rekers
1902-????
Jan Rekers
1908-????
Evert Rekers
1915-1989
Tijmen Rekers
1917-1918

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Gelders Archief - Ermelo - Geboorte - 1878 - Aktenr 30
  2. Gelders Archief - Nunspeet - Huwelijk - 1899 - Aktenr 19
  3. Gelders Archief - Nunspeet - Overlijden - 1907 - Aktenr 25
  4. Gelders Archief - Ermelo - Geboorte - 1900 - Aktenr 3
  5. Nunspeet 1910 - deel 4
  6. Gelders Archief - Nunspeet - Overlijden - 1946 - Aktenr 92

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 16 maart 1878 lag rond de -0,1 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 78 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 87%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
  • In het jaar 1878: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 2 februari » Griekenland verklaart de oorlog aan Turkije.
    • 3 maart » Kroning van Paus Leo XIII in Rome.
    • 4 maart » Herstel van de rooms-katholieke bisschoppelijke hiërarchie in Schotland door oprichting van het aartsbisdom Saint Andrews en Edinburgh met vier bisdommen en het aartsbisdom Glasgow zonder suffragaan-bisdommen.
    • 3 april » Het Rotterdamsch Nieuwsblad verschijnt voor het eerst.
    • 4 mei » De fonograaf wordt voor het eerst gedemonstreerd.
    • 28 juni » Oprichting van de Priestercongregatie van het Heilig Hart van Jezus door de Franse priester Leo Dehon.
  • De temperatuur op 4 augustus 1899 lag rond de 19,3 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 73%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1899: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 17 januari » De Verenigde Staten annexeren Wake in de Stille Oceaan.
    • 23 januari » Inauguratie van Emilio Aguinaldo als president van de Constitutionele Republiek der Filipijnen.
    • 14 maart » Terugkeer van de Belgica, het expeditieschip waarmee Adrien de Gerlache het Zuidpoolgebied verkende.
    • 10 augustus » In Stavanger wordt de Noorse voetbalclub Viking FK opgericht.
    • 3 september » Ernest Grisar richt beerschot VAC op.
    • 16 december » Engelse immigranten richten de Italiaanse voetbalclub AC Milan op.
  • De temperatuur op 15 november 1946 lag tussen 2,1 °C en 7,9 °C en was gemiddeld 6,1 °C. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1946: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,3 miljoen inwoners.
    • 6 april » Oprichting van de Noorse omnisportvereniging Drøbak/Frogn IL na een fusie van Drøbak BK (1920) en Frogn IL (1934).
    • 1 mei » In Santa Cruz de la Sierra wordt de Boliviaanse voetbalclub Club Blooming opgericht.
    • 7 mei » Tokyo Telecommunications Engineering, het huidige Sony, wordt opgericht.
    • 9 mei » Het begin van de ambtstermijn van Umberto II van Italië, de laatste koning van Italië.
    • 26 juni » In Harkema wordt de Nederlandse amateurvoetbalvereniging Harkemase Boys opgericht.
    • 27 oktober » Leo Fender maakt de eerste Fender-versterker in een schuurtje in zijn tuin, de bekende stratocaster e.d. volgen later.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1865 » Carme Karr i Alfonsetti, Catalaanse journaliste, schrijfster, feministe, pacifiste, musicoloog i publiciste († 1943)
  • 1878 » Clemens August von Galen, Duits zalige, kardinaal-bisschop van Münster († 1946)
  • 1879 » André Idserda, Nederlands kunstschilder († 1952)
  • 1885 » Otto-Wilhelm Förster, Duits generaal († 1966)
  • 1889 » Reggie Walker, Zuid-Afrikaans atleet († 1951)
  • 1899 » Ok Formenoij, Nederlands voetballer († 1977)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van de Kolk


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ronald van 't Hoff, "Stamboom Van 't Hoff - Zondag - Bosch - de Zwaan - vd Kolk - Westhuis - Plomp", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-t-hoff/I2951.php : benaderd 9 januari 2026), "Evertje van de Kolk (1878-1946)".