Stamboom Van 't Hoff - Zondag - Bosch - de Zwaan - vd Kolk - Westhuis - Plomp » Fennigje Rozeboom (1918-2005)

Persoonlijke gegevens Fennigje Rozeboom 


Gezin van Fennigje Rozeboom

Zij is getrouwd met Gerrit Steert.

Zij zijn getrouwd.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Fennigje Rozeboom?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Fennigje Rozeboom

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Fennigje Rozeboom

Hendrik Vos
1834-1918
Hendrikje Vos
1891-1955

Fennigje Rozeboom
1918-2005


Gerrit Steert
1912-1993


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 22 maart 1918 lag tussen -0,4 °C en 14,8 °C en was gemiddeld 5,9 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 6,7 uur zonneschijn (55%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
    • 5 maart » De Sovjet-Unie verruilt Petrograd als hoofdstad voor Moskou.
    • 9 april » Succesvolle Duitse aanval in Vlaanderen.
    • 17 juli » De Russische tsaar Nicolaas II en zijn gezin worden, na anderhalf jaar verbanning, op last van de nieuwe plaatselijke Sovjetleiders gefusilleerd in Jekaterinenburg.
    • 9 november » Novemberrevolution, de Duitse keizer Wilhelm II treedt gedwongen af, einde van het Duitse Keizerrijk; zowel de Duitse Republiek als de Radenrepubliek worden uitgeroepen.
    • 16 november » De Democratische Republiek Hongarije wordt uitgeroepen
    • 18 november » Letland verklaart zichzelf onafhankelijk van Rusland.
  • De temperatuur op 3 november 2005 lag tussen 13,6 °C en 18,7 °C en was gemiddeld 15,9 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 7,2 uur zonneschijn (76%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2005: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 15 februari » Boeing presenteert een nieuw 777-model. Met de 777-200LR Worldliner zouden non-stopvluchten tot 17.446 kilometer mogelijk zijn.
    • 16 juni » Oprichting van de Sloveense voetbalclub Nogometno Društvo Mura 05, kortweg ND Mura 05, de erfopvolger van het failliete NK Mura.
    • 19 augustus » Pierre Nkurunziza wordt aangewezen als de nieuwe president van Burundi.
    • 20 augustus » De Nederlandse vrouwenhockeyploeg wordt in Dublin voor de zesde keer Europees kampioen.
    • 27 oktober » Bij een brand in cellencomplex Schiphol komen 11 mensen om het leven. Als gevolg van het onderzoek naar de toedracht treden minister Donner (Justitie) en Dekker (VROM) af.
    • 24 december » Opening van Plopsa Indoor Hasselt in Hasselt. Het is het tweede Plopsa-park.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Rozeboom

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Rozeboom.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Rozeboom.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Rozeboom (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ronald van 't Hoff, "Stamboom Van 't Hoff - Zondag - Bosch - de Zwaan - vd Kolk - Westhuis - Plomp", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-t-hoff/I26185.php : benaderd 15 maart 2026), "Fennigje Rozeboom (1918-2005)".