Stamboom Van 't Hoff - Zondag - Bosch - de Zwaan - vd Kolk - Westhuis - Plomp » Gerritje Wijnbergen (1925-1992)

Persoonlijke gegevens Gerritje Wijnbergen 


Gezin van Gerritje Wijnbergen

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerritje Wijnbergen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerritje Wijnbergen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerritje Wijnbergen

Reintje Zoet
1845-1906
Jan Hoogers
1851-1936

Gerritje Wijnbergen
1925-1992


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 22 februari 1925 lag tussen -3,9 °C en -0,6 °C en was gemiddeld -1,6 °C. Er was 0,8 uur zonneschijn (8%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1925: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,3 miljoen inwoners.
    • 13 maart » In Tennessee verbiedt een wet het leren van evolutie op school.
    • 12 april » Oprichting van de Boliviaanse voetbalclub Club Bolívar.
    • 21 juli » In Dayton Tennessee, wordt middelbareschoolleraar biologie John T. Scopes schuldig bevonden aan het onderwijzen van de evolutietheorie in zijn klas. Hij krijgt een boete van $100.
    • 26 juli » De Belg André Massaux vestigt een nieuw wereldrecord zweefvliegen (duurvlucht) door 10 uur en 41 minuten in de lucht te blijven.
    • 16 september » Oprichting Rotterdamse hockeyclub HC Rotterdam.
    • 31 oktober » Ahmad Sjah Qajar, de laatste sjah van de dynastie der Kadjaren van Iran wordt afgezet
  • De temperatuur op 6 oktober 1992 lag tussen 9,5 °C en 11,5 °C en was gemiddeld 10,7 °C. Er was 9,4 mm neerslag gedurende 16,5 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1992: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,1 miljoen inwoners.
    • 21 maart » VN Veiligheidsraad resolutie 743 wordt aangenomen waarmee de vredesmacht UNPROFOR in het leven wordt geroepen.
    • 5 april » De regering van Finland besluit tot drastische bezuinigingen om het vertrouwen in de door een zware recessie getroffen economie te herstellen.
    • 12 juni » Op de bodem van de Baai van Guanabara in Brazilië wordt door enkele in duikerspakken gehulde deelnemers aan het Global Forum, de alternatieve milieuconferentie, een verdrag ter bescherming van de oceanen getekend.
    • 13 augustus » Eerste dag van de linkshandigen wordt gevierd.
    • 3 september » In Madagaskar dreigt hongersnood. Zeker 830.000 mensen lopen acuut gevaar, waarschuwt het World Food Programme.
    • 20 oktober » Het Argentijns voetbalelftal wint de eerste editie van de Confederations Cup door in de finale gastland Saoedi-Arabië met 3-1 te verslaan.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Wijnbergen


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ronald van 't Hoff, "Stamboom Van 't Hoff - Zondag - Bosch - de Zwaan - vd Kolk - Westhuis - Plomp", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-t-hoff/I17671.php : benaderd 12 maart 2026), "Gerritje Wijnbergen (1925-1992)".