Stamboom Van 't Hoff - Zondag - Bosch - de Zwaan - vd Kolk - Westhuis - Plomp » Jan Fidder (1919-2008)

Persoonlijke gegevens Jan Fidder 


Gezin van Jan Fidder

Hij is getrouwd met Jacoba Klasina Groenendijk.

Zij zijn getrouwd op 3 april 1946 te Den Haag, hij was toen 26 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. Adolf Jan Hendrik Fidder  ± 1949-1949
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)
  5. Jan Jaap Fidder  1959-1992

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Fidder?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan Fidder

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Fidder


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 12 juni 1919 lag tussen 10,6 °C en 31,3 °C en was gemiddeld 18,6 °C. Er was 9,8 uur zonneschijn (59%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
    • 21 januari » Ierse Onafhankelijkheidsverklaring wordt aangenomen door het parlement van de Ierse Republiek.
    • 23 februari » Benito Mussolini richt in Rome zijn fascistische partij op.
    • 21 juni » In Scapa Flow wordt de Hochseeflotte tot zinken gebracht. Hierbij vallen de laatste slachtoffers van de Eerste Wereldoorlog.
    • 23 september » Oprichting van de Portugese omnisportvereniging CF Belenenses.
    • 13 oktober » Tijdens de Convention portant réglementation de la Navigation Aérienne in Parijs wordt vastgelegd dat Nederland de nationaliteitsletter H (van Holland) voor luchtvaartuigradiostations zou gaan voeren.
    • 1 december » Lady Nancy Astor wordt het eerste vrouwelijke lid van het Britse Parlement.
  • De temperatuur op 3 april 1946 lag tussen 6,7 °C en 22,6 °C en was gemiddeld 14,9 °C. Er was 9,6 uur zonneschijn (73%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1946: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,3 miljoen inwoners.
    • 1 januari » In de Verenigde Staten wordt de eerste elektronische computer (de ENIAC) vervaardigd.
    • 2 maart » De communistische leider Hồ Chí Minh roept zichzelf uit tot president van Noord-Vietnam.
    • 16 maart » De IJzertoren wordt bij een dynamiet-aanslag verwoest.
    • 22 maart » Jordanië (toen Transjordanië) wordt onafhankelijk van Groot-Brittannië.
    • 17 april » Syrië wordt onafhankelijk van Frankrijk.
    • 17 juli » Het IJslands voetbalelftal speelt de eerste officiële interland uit de geschiedenis en gaat in Reykjavik met 3-0 onderuit tegen Denemarken.
  • De temperatuur op 24 september 2008 lag tussen 9,4 °C en 16,4 °C en was gemiddeld 13,0 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 0,8 uur zonneschijn (7%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2008: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,4 miljoen inwoners.
    • 1 maart » De finale van Idols 4 wordt gehouden, gepresenteerd door Martijn Krabbé en Wendy van Dijk.
    • 2 juni » Twee Boliviaanse departementen, Beni en Pando, spreken zich in een referendum uit voor autonomie.
    • 5 juli » Onder de Menenpoort in Ieper, werd 80 jaar Last Post Association gevierd.
    • 22 augustus » De Nederlandse vrouwen hockeyploeg wint op de Olympische Spelen van Peking na 24 jaar eindelijk weer goud door in de finale met 2-0 van gastland China te winnen.
    • 26 september » Erik Zabel maakt bekend te stoppen met wielrennen.
    • 14 december » In Roemenië sluiten de twee grootste partijen een regeerakkoord.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1916 » Phil Cade, Amerikaans autocoureur († 2001)
  • 1917 » Ad Moons, Nederlands atleet († 2009)
  • 1917 » Gottfried Honegger (98), Zwitsers schilder, beeldhouwer en graficus († 2016)
  • 1919 » Lo de Ruiter, Nederlands ambtenaar, politicus, (omroep)bestuurder en publicist († 2008)
  • 1919 » Oberdan Cattani, Braziliaans voetbaldoelman († 2014)
  • 1921 » Dennis Taylor, Brits autocoureur († 1962)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Fidder

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Fidder.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Fidder.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Fidder (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ronald van 't Hoff, "Stamboom Van 't Hoff - Zondag - Bosch - de Zwaan - vd Kolk - Westhuis - Plomp", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-t-hoff/I16996.php : benaderd 20 januari 2026), "Jan Fidder (1919-2008)".