Stamboom Van Strien » Petronella Johanna van Van Schijndel (1918-2007)

Persoonlijke gegevens Petronella Johanna van Van Schijndel 


Gezin van Petronella Johanna van Van Schijndel

Zij is getrouwd met Wilhelmus Johannes van Van Strien.

Zij zijn getrouwd op 2 juni 1949, zij was toen 30 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Petronella Johanna van Van Schijndel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Petronella Johanna van Van Schijndel

Petronella Johanna van Van Schijndel
1918-2007

1949

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 8 juni 1918 lag tussen 6,6 °C en 21,5 °C en was gemiddeld 15,0 °C. Er was 11,0 uur zonneschijn (66%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
    • 9 maart » In Wageningen wordt de landbouwhogeschool geopend.
    • 21 april » De Duitse jachtdriedekker van Manfred von Richthofen (de Rode baron) wordt neergeschoten, waarbij hij om het leven komt.
    • 7 mei » Vrede van Boekarest tussen Roemenië en de Centrale mogendheden.
    • 24 mei » Amerikaanse troepen arriveren in Noord-Frankrijk.
    • 6 september » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub General Caballero onder de naam Deportivo Meilicke.
    • 17 oktober » Officiële stichting van Joegoslavië.
  • De temperatuur op 2 juni 1949 lag tussen 9,1 °C en 18,0 °C en was gemiddeld 13,4 °C. Er was 7,6 uur zonneschijn (46%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
  • In het jaar 1949: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,9 miljoen inwoners.
    • 18 april » De nieuwe Ierse republiek Eire/Erin verbreekt de banden met het Britse Gemenebest.
    • 5 mei » Tien Europese landen stellen de Raad van Europa in, de eerste stap op weg naar een verenigd Europa.
    • 29 juni » Bisschopswijding van Léon Lommel, bisschop-coadjutor van Luxemburg.
    • 14 juli » Rusland doorbreekt het Amerikaanse monopolie op kernwapens met een atoomexplosie in Siberië.
    • 21 september » Communisten roepen de Volksrepubliek China uit.
    • 22 september » Minister van financiën Piet Lieftinck laat de Nederlandse gulden met 30% devalueren.
  • De temperatuur op 16 maart 2007 lag tussen 6,6 °C en 12,5 °C en was gemiddeld 9,0 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 2,8 uur zonneschijn (24%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2007: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Een Boeing 737-400 van Adam Air verdwijnt boven Celebes, Indonesië van de radar. Alle 102 passagiers en bemanningsleden komen om.
    • 17 februari » Oud-voorzitter Nedim Imaç van voetbalclub Türkiyemspor wordt in Amsterdam vermoord.
    • 11 april » De Duitse wielrenner Marcus Burghardt wint de wielerklassieker Gent-Wevelgem.
    • 23 juni » In Vaasa verbetert atleet Guus Hoogmoed het zes jaar oude Nederlands record op de 100 meter van Troy Douglas (10,19 seconden) met een tijd van 10,15 seconden.
    • 7 juli » Live Earth, een reeks concerten op diverse locaties op zeven continenten, wordt gehouden om aandacht te vragen voor het klimaat.
    • 9 december » De Lötschberg-basistunnel tussen Frutigen en Raron in Zwitserland wordt in gebruik genomen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1915 » Red Adair, Amerikaans oliebrand-bestrijder († 2004)
  • 1916 » Francis Crick, Brits wetenschapper en Nobelprijswinnaar († 2004)
  • 1916 » Fredrik Horn, Noors voetballer († 1997)
  • 1916 » Luigi Comencini, Italiaans regisseur († 2007)
  • 1918 » Jacques Reuland, Nederlands componist, dirigent en pedagoog († 2008)
  • 1921 » Jan Meijer, Nederlands atleet († 1993)

Bron: Wikipedia

  • 2005 » Chris van der Klaauw (80), Nederlands minister en diplomaat
  • 2006 » Coen Ooft (85), Surinaams jurist, politicus en schrijver
  • 2007 » Georges Bordonove (86), Frans geschiedkundige en schrijver
  • 2008 » Ola Brunkert (61), Zweeds drummer bij de groep ABBA
  • 2009 » Ramón Mantilla Duarte (83), Colombiaans bisschop
  • 2009 » Roland Dantes (64), Filipijns vechtsporter en acteur

Over de familienaam Van Van Schijndel


De publicatie Stamboom Van Strien is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Leo van Strien, "Stamboom Van Strien", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-strien/I675.php : benaderd 11 januari 2026), "Petronella Johanna van Van Schijndel (1918-2007)".