Stamboom Van Strien » Catharina Joanna van den Van Den Elzen (1888-1949)

Persoonlijke gegevens Catharina Joanna van den Van Den Elzen 

  • Zij is geboren op 21 maart 1888.
  • Zij is overleden op 18 april 1949 in Lithoijen,NB,NLD, zij was toen 61 jaar oud.
    Kind Catharina Joanna van den Elzen
    Datum geboorte 21-03-1888
    Geslacht v
    Plaats Oss
    Vader Antonius van den Elzen
    Moeder Anna Maria van Haren
    Bron Geboorteregister Oss 1888
    Toegangsnr. 50
    Inv.nr. 6055
    Aktenummer 91
    Akte datum 21-03-1888
    Overledene Catharina Joanna van den Elzen
    Datum overlijden 18-04-1949
    Plaats Lith
    Relatie echtgenote van Adrianus van der Wielen
    Vader Antonius van den Elzen
    Moeder Anna Maria van Haren
    Bron Overlijdensregister Lith 1949
    Toegangsnr. 1297
    Inv.nr. 3225
    Aktenummer 12
    Akte datum 20-04-1949
  • De biologische ouders zijn Antonius Hendrikus van den Van Den Elzen en Anna Maria van Van Haren
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 2 december 2015.

Gezin van Catharina Joanna van den Van Den Elzen

Zij is getrouwd met Adrianus van der Van Der Wielen.

Zij zijn getrouwd op 26 april 1912 te Oss,NB,NLD, zij was toen 24 jaar oud.

Bruidegom Adrianus van der Wielen
Leeftijd 23
Geboorteplaats Lithoijen
Vader bruidegom Johannes van der Wielen
Moeder bruidegom Johanna van Geffen
Bruid Catharina Joanna van den Elzen
Leeftijd 24
Geboorteplaats Oss
Vader bruid Antonius van den Elzen
Moeder bruid Anna Maria van Haren
Datum huwelijk 26-04-1912
Plaats Oss
Bron Huwelijksregister Oss 1912
Toegangsnr. 550
Inv.nr. 2306
Aktenummer 19

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Catharina Joanna van den Van Den Elzen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Catharina Joanna van den Van Den Elzen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Catharina Joanna van den Van Den Elzen


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 21 maart 1888 lag rond de -0,5 °C. Er was 0.5 mm neerslag. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 90%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
    • In het jaar 1888: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 22 maart » Onder veenarbeiders in Appelscha breekt een grote staking uit; begin van de georganiseerde stakingen in Nederland.
      • 1 april » In Rotterdam wordt voetbalclub Sparta opgericht.
      • 13 mei » Brazilië schaft de slavernij af.
      • 21 augustus » William Burroughs vraagt octrooi aan op de eerste, commercieel beschikbare rekenmachine.
      • 7 september » Eerste gebruik van de couveuse bij een menselijke baby, Edith Eleanor McLean
      • 30 oktober » De Amerikaanse leerlooier John J. Loud verkrijgt octrooi op de kogelpen, een apparaat om leer mee te merken. Hoewel het geen succes wordt, geldt het als de voorloper van de balpen.
    • De temperatuur op 26 april 1912 lag tussen 4,5 °C en 19,0 °C en was gemiddeld 12,2 °C. Er was 12,8 uur zonneschijn (88%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 17 januari » De Brit Robert Falcon Scott bereikt de Zuidpool, meer dan een maand na zijn rivaal Roald Amundsen.
      • 14 februari » Arizona wordt de achtenveertigste staat van de Verenigde Staten.
      • 14 maart » Arthur de Bruyne, Belgisch historicus († 1992)
      • 5 mei » De Pravda verschijnt voor het eerst als bolsjewistisch partijblad.
      • 15 augustus » Open brief van Jules Destrée aan Belgisch koning Albert I met de legendarische woorden: "Er zijn geen Belgen, Sire."
      • 3 december » Einde van de eerste Balkanoorlog.
    • De temperatuur op 18 april 1949 lag tussen 7,7 °C en 24,7 °C en was gemiddeld 15,3 °C. Er was 11,5 uur zonneschijn (82%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
    • In het jaar 1949: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,9 miljoen inwoners.
      • 31 maart » Newfoundland wordt deel van Canada.
      • 18 april » De nieuwe Ierse republiek Eire/Erin verbreekt de banden met het Britse Gemenebest.
      • 11 mei » Het Braziliaans voetbalelftal wint voor de derde keer de Copa América door in de finale met 7-0 te winnen van Paraguay.
      • 19 juli » Oprichting van Albanese voetbalclub Dinamo Tirana.
      • 2 augustus » Oprichting van de Poolse voetbalclub Kolejarz Stróże.
      • 7 oktober » De Duitse Democratische Republiek (DDR) wordt gevormd.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van den Van Den Elzen


    De publicatie Stamboom Van Strien is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Leo van Strien, "Stamboom Van Strien", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-strien/I3128.php : benaderd 24 februari 2026), "Catharina Joanna van den Van Den Elzen (1888-1949)".