Stamboom Van Strien » Jean Coghen (-1710)

Persoonlijke gegevens Jean Coghen 

  • Hij is geboren.
  • Hij werd gedoopt.
  • Hij is gedoopt.
  • Hij is overleden in het jaar 1710.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 19 november 2012.

Gezin van Jean Coghen

Hij is getrouwd met Marguerite Ide van Van Hilst.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1692.

Het echtpaar is in 1710 gescheiden.


Notities over Jean Coghen

Advocaat Burgemeester

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jean Coghen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Coghen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Coghen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Coghen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Coghen (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Van Strien is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Leo van Strien, "Stamboom Van Strien", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-strien/I2394.php : benaderd 13 januari 2026), "Jean Coghen (-1710)".